reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja byłam stymulowana lamettą 1x1 od 2 dnia cyku do 6, nic nie urosło wiec wiec od 10dc do 14dc znowu 1x1. 16dc monitoring - urósł tylko 1 pęcherzyk 19mm. Tego samego dnia zastrzyk i 18dc rano inseminacja + starania naturalne. Byłam zrezygnowana i nie liczyłam na ciąże - a jednak udało się. 1IUI i udana.
Właśnie zastanawia mnie fakt, że wszystkie dziewczyny są stymulowane od 2 dc a ja mam być 5 dc, ale widocznie moja lekarka wie co robi i tak ma być. Mam nadzieję, że wkrótce dołączę do Was :)
 
Ja od 3-7
A jak raz się spóźniłam i byłam 4 to lekarz mi mówił, że już za późno i musiałam go przekonywać by mi dał receptę. Dziwni są oni. Co lekarz to inna szkoła. I weź tu bądź mądry i wiedz co jest dobre.
 
I już po wizytach- decyzja ivf. Pan doktor przejrzał wszystkie badania, zrobił usg i stwierdził ze jeśli jesteśmy po 4 iui i nadal nic to mamy wybór albo dalej pchać kasę w iui albo październik -listopad ivf. Wybór padł na ivf. Byliśmy już w klinice i się zarejestrowaliśmy na 29 pierwsza wizyta wtedy dostaniemy skierowania na pełne badania do procedury.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana, powodzenia!
Przechodzisz na drugą stronę mocy. Wierzę, że teraz Ci się uda! [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Kochana, powodzenia!
Przechodzisz na drugą stronę mocy. Wierzę, że teraz Ci się uda! [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Mam nadzieje, ale to był bardzo ciężki dzień. Jednak przyjęcie takiej wiadomości było ciężkie. Przegadanie wszystkiego z rodzina zakończyło się płaczem. Powiedzieli, ze będą wspierać, teraz trzeba znaleźć fundusze na to wszystko. Coś uda nam się odłożyć ale na pewno nie na cała procedurę, rodzice powiedzieli, ze pomogą w miarę możliwości ale im tez się nie przelewa. Echhhhh ale powiedzieliśmy ze się nie poddamy. Szukam wyjść z sytuacji. Szkoda ze w moim mieście nie ma refundacji ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje, ale to był bardzo ciężki dzień. Jednak przyjęcie takiej wiadomości było ciężkie. Przegadanie wszystkiego z rodzina zakończyło się płaczem. Powiedzieli, ze będą wspierać, teraz trzeba znaleźć fundusze na to wszystko. Coś uda nam się odłożyć ale na pewno nie na cała procedurę, rodzice powiedzieli, ze pomogą w miarę możliwości ale im tez się nie przelewa. Echhhhh ale powiedzieliśmy ze się nie poddamy. Szukam wyjść z sytuacji. Szkoda ze w moim mieście nie ma refundacji ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hmm, trudna sprawa. Życzę dużo siły, wytrwałości i przypływu gotówki. Ja nigdy nie sądziłam, że będę rozważać tą metodę. Nie jestem na to jeszcze gotowa psychicznie. Pieniądze akurat by się znalazły, ale u nas jeszcze nie czas na to. A tak z innej beczki. Miałam w tym miesiącu odpuścić i nie rozkminiać czy się udało czy nie. Ale jak? To co się dzieje z moimi cyckami przechodzi ludzkie pojęcie. Spuchły, bolą, że się dotknąć nie mogę. Dawno tak nie miałam. No i weź zapomnij o tym, że czekasz...
Brzuch czasem leciutko coś tam pociągnie, zakuje. Tragedia. :confused:
 
Jakie mieliście wskazania na IUI? :)
W sumie to lekarz sam nie wiedzial. Po 4 latach starania naturalnego zaczelam sie badac okazalo sie ze mam czesciowo jeden jajowod niedrozny tylozgiecie macicy i co najgorsze to wrogi sluz.
Lekarz nic nie sugerowal czy iui czy ivf. Podjelismy decyzje ze 3 razy iui i jak sie nie uda to ivf. [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuje Was juz bardzo dlugo. Teraz przyszla moja kolej. Decyzja o inseminacji po 2 latach staran. Dzisiaj dostalam skierowanie na badania. Za tydzien jeszcze wizyta monitorujaca i jakies dodatkowe badania. Mysle, ze w nastepnym cyklu bedziemy juz podchodzili. Mam nadzieje,ze sie w koncu uda chociaz wydaje mi sie,ze te dwie kreski na tescie to jak wygranie w totka albo zgarniecie Nobla. Trzymam kciuki za Was i gratuluje dziewczynom,ktorym ten cud sie spelnil:)
 
Do góry