reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziękuje za odpowiedz [emoji846] właśnie na ulotce sa dwa warianty, lekarka mówiła jak przyjmować ale nie mogę sobie przypomnieć [emoji23] Czyli będzie dowcipnie[emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie miałaś IUI?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak myślałam, bo w Pl go nie dają. Ja w Czechach. To powodzenia [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje [emoji846] mam ogromne nadzieje ze się udało [emoji846] nadzieja umiera ostatnia. Jeśli się nie udało to podchodzimy do in- vitro.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje [emoji846] mam ogromne nadzieje ze się udało [emoji846] nadzieja umiera ostatnia. Jeśli się nie udało to podchodzimy do in- vitro.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jaki u Was problem, ile lat starań i jak Cię tam w Austrii stymulowali, jaki pęcherzyk i jakie nasienie przy IUI. Haha wywiad [emoji16]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki u Was problem, ile lat starań i jak Cię tam w Austrii stymulowali, jaki pęcherzyk i jakie nasienie przy IUI. Haha wywiad [emoji16]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Ehhh 3 lata starań, przed iui stymulowali mnie Letrozolem tabletki przez 5 dni. Pęcherzyk super urósł i miał coś koło 21 mm w dniu IUI. U nas problem to nasienie M. Mało plemników i bardzo leniwe w tym o nieprawidłowej budowie. Przy IUI było tylko 6 milionów.Teraz czekanie pozostaje ale się czaaassss dłuży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reqiem a ty po której iui jesteś ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam dwie nieudane i zrobiłam sobie przerwę dębu porobić badania genetyczne i immunologiczne. Bo u nas problem nie wiadomo gdzie leży.. Jak się okaże że tam też ok to dalej będziemy z IUI kombinować.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolina69 - my po odwirowaniu plemników mieliśmy 5mln tych najlepszych i doszło do zapłodnienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A gdzie jest Jadzia ?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Jestem jestem Kochana
Mam zapalenie pęcherza od tamtego tygodnia dzień jest spokój i na powrót boli [emoji24][emoji24]zakażenie Candida na bank bo już tyle razy to miałam że wiem że.ladowanie w sobie furaginy na niewiele się zda skoro problem jest od strony śluzu. W tym miesiącu zero seksu że względu na ta infekcje będę musiała wybrać się do lekarza po jakoś antybiotyk bo inaczej nic z tego nie będzie. Nie wznowie starań dopóki się ta infekcja nie skończy bo nic dobrego z tego nie będzie. Zauważyłam że jak tylko pojawi się śluz ( wygląda normalnie oprócz żółtego koloru żadnych grudkow czy nie miłego zapachu) to od razu łapie pęcherz muszę to z kimś skonsultować bo będzie tragedia
A w pracy niestety ale nie zawsze mam możliwość latania do toalety co.5 minut


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry