reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja jeszcze dzis 3 beze musze ukrecic i w sobote murzynek i salatki w wigilie itp
Ale prezenty ogarniete:)
Weekend dluugi - odpal koledy i robota pojdzie[emoji3][emoji3][emoji3]
Tylko z Alusią to jakoś mi tak ciężko idzie - bo odpoczywać muszę przysiąść... ech.... brzuszek mam mega duży a to przecież jeszcze 6 tygodni, aż się boję, bo ja już się raczej toczę niż chodzę :)
 
IMG_2534.JPG

Miłego dnia [emoji12]
 

Załączniki

  • IMG_2534.JPG
    IMG_2534.JPG
    127,5 KB · Wyświetleń: 251
Hmm przydaliby sie jacys pomocnicy Mikolaja[emoji3][emoji3][emoji3]
mąż niestety ma własną firmę i próbuje przed świętami domknąć różne sprawy więc nie bardzo ma jak pomóc... pewnie będzie jeszcze pracował jutro i pojutrze a może nawet w Wigilię - z jednej strony jestem zła ale z drugiej go rozumiem... wziął teraz więcej zleceń bo święta, prezenty (te już mam zapakowane na szczęście i zamówiliśmy wózek i łóżeczko -więc w tym miesiącu spokojną ręką oprócz comiesięcznych wydatków pójdzie dodatkowe 4-5 tyś... a ja jednak jak pracowałam to zawsze jakieś tam dodatkowe godziny złapałam terapii i więcej zarabiałam niż teraz na l4... eh... jeszcze 4 dni i będziemy wypoczywać wszyscy troje :) Ja Emek i Alusia w brzuszku :)
 
reklama
mąż niestety ma własną firmę i próbuje przed świętami domknąć różne sprawy więc nie bardzo ma jak pomóc... pewnie będzie jeszcze pracował jutro i pojutrze a może nawet w Wigilię - z jednej strony jestem zła ale z drugiej go rozumiem... wziął teraz więcej zleceń bo święta, prezenty (te już mam zapakowane na szczęście i zamówiliśmy wózek i łóżeczko -więc w tym miesiącu spokojną ręką oprócz comiesięcznych wydatków pójdzie dodatkowe 4-5 tyś... a ja jednak jak pracowałam to zawsze jakieś tam dodatkowe godziny złapałam terapii i więcej zarabiałam niż teraz na l4... eh... jeszcze 4 dni i będziemy wypoczywać wszyscy troje :) Ja Emek i Alusia w brzuszku :)

No wyprawka pożera kasę...
 
Do góry