reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kochane powiedzcie mi czy macie jakieś sposoby na miłości bo strasznie mnie męczy od rana
Miłość od rana? To super! Tylko gratulować ;):D:) Wiem, wiem, że to słownik. Nie pomogę - ja jestem tą szczęściara, która "góra" ostatnio z 10 lat temu przy okazji grypy żołądkowej. Za to w przepięknych okolicznościach przyrody - w schronisku Morskie Oko. A co, jak już, to z klasą ;) Pozostaje mi tylko współczuć. Wiem, że gin może przepisać jakieś tabletki na mdłości.
Byłaś na stymulacji przed aid? Gratuluję ogromnie dajecie nadzieję dziwczyny !
My też od dawcy. Za 2 razem się udało. Teraz, dokładnie dzisiaj jestem na półmetku ciąży :D
 
reklama
Miłość od rana?

My też od dawcy. Za 2 razem się udało. Teraz, dokładnie dzisiaj jestem na półmetku ciąży :D
Gratulacje czyli udaje się ,bardzo mnie to cieszy i daje nadzieję .
My z mężem mieliśmy już kiedyś 3 iui ale się nie powiodly ,wtedy nie wiedzieliśmy o jego nieprawidłowości w kariotypie.
Ze względu na to że prawdopodobnie nie w każdym cyklu wystepuje u mnie porządna owlulacja ,w następnym mam mieć stymulowany przed AID.
 
25.03: @Oleczka27 - sonoHSG [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
28.03: @Artemida90 - wizyta u endokrynologa
29.03: @Koraliki - badania prenatalne[emoji1348] połówkowe
02.04: @Artemida90 - wizyta ws. IVF [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
03.04: @Misia_91 - wizyta serduszkowa [emoji1348]
09.04:
@LolaLolina - wizyta ciążowa [emoji1348]
15.04: @Gu1505 - wizyta kontrolna [emoji1348]
01.05: @nuna85 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza??

Czy mamy cos do dodania jeszcze?

Milego weekendu [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️
 
@Dzoannna taka fajterka jak Ty na pewno już się zebrała w sobie... Trzymaj się kochana i pamiętaj - kto walczy ten wygrywa!
dziekuje za uznanie... Nie czuje się specjalistka ale troszkę o ivf wiem bo szłam tą drogą :)

Love [emoji5]
Wczoraj juz w domu razem tanczylismy i smialismy sie do upadlego wiec mysle ze to za nami :)
Jak najbardziej walczymy!! [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
reklama
Relanium w pierwszym tylko w dniu transferu nospy po pierwszym nie brałam. Po drugim relanium do bety i nospe 3x1 też do bety

No i wlasnie o to mi chodzilo...
Kazda klinika daje zestaw z relanium, nospa, buscopan, niektorzy magnez do tego oraz lutinus (choc u mnie progesteron raczej zbedny)

Jedna z przyczyn nieudanego transferu jest nadkurczliwosc macicy - dlatego pewnie daja kliniki takie leki rozkurczowe
A moj stwierdzil ze „nie trzeba” im mniej lekow tym lepiej. Moze zeby sprawdzic czy sie uda normalnie. Dla nich to biznes przeciez.
A moze ma za malo wiedzy?

Tym razem jak sam nie zaproponuje to zamierzam brac do testu relanium i nospe i kropka.
 
Do góry