reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej dziewczyny.

U mnie dziś 39dc, od wczoraj plamienie, dziś plamienie przerodziło się w coś większego - więcej krwi ze skrzepami. Nie wiem czy to okres już czy nie, nie wiem nic. Nie boli mnie nic, żadnych skurczy....

Teoretycznie 2 tyg temu miałam te 1,5 tyg plamienie może wtedy była pseudo owu??[emoji43][emoji43]
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie dobrze to czy nie ze na tydzień przed testowaniem czuje takie ciągnięcie w podbrzuszu, jak objaw przed @
Tak naprawdę to ciężko to interpretować bo może być że się zarodek zagniezdza A może być na okres miejmy nadzieję że to pierwsze
 
Dziewczyny czy któraś z Was chciałaby może odkupić ubranka dla dziewczynki r 56 kilka 62 z których już wyroslysmy? Sprzedam tanio bo po 1-3 zł bo nie mam gdzie chomikować...
 
Dziewczyny jak myślicie dobrze to czy nie ze na tydzień przed testowaniem czuje takie ciągnięcie w podbrzuszu, jak objaw przed @
Ja się nie znam, bo w ciąży nie byłam, ale podobno wiele osób ma takie same objawy na @ i na ciążę [emoji4] więc na razie spokojnie [emoji110]
 
Dziewczyny jak myślicie dobrze to czy nie ze na tydzień przed testowaniem czuje takie ciągnięcie w podbrzuszu, jak objaw przed @
Moja kuzynka jest w 3 mc i mowila ze przed @ miała ból jajników okropny i piersi ja bolały. A zazwyczaj bolało ja tylko podbrzusze. I wtedy coś jej zaświtało ale test zrobiła dopiero 5 dni po spóźnionym okresie. Jej akurat ciąża nie pasowała wiec się nie spieszyła.
 
Cześć Dziewczyny :-) byłam w delegacji cały tydzień. Ależ tu się towarzystwo rozpisało :-D nie nadążam z czytaniem. U mnie nic ciekawego jeśli chodzi o starania. Nic nie dzialam. Leżę i pachne hehe pozdrawiam
 
Dziewczyny zrobiliście kiedyś testy owulacji? Czy macie jakieś porównanie z monitoringiem? Robię testy od piątku , jest kreska prawie taka jak kontrolna no troszkę jaśniejsza może. Jutro idę na podgląd pęcherzyków. Cala jestem w nerwach czy nie dostanę za szybko owulacji .żeby zdarzyć z aid [emoji58]
 
Dziewczyny jestem tydzień po aid. Odczuwam mdłości, zawroty głowy i senność najczęściej po południu. Biorę luteine dopochwowo, z ulotki wynika że takie mogą być skutki uboczne. Czulyscie się tak po luteinie?
 
reklama
Dziewczyny zrobiliście kiedyś testy owulacji? Czy macie jakieś porównanie z monitoringiem? Robię testy od piątku , jest kreska prawie taka jak kontrolna no troszkę jaśniejsza może. Jutro idę na podgląd pęcherzyków. Cala jestem w nerwach czy nie dostanę za szybko owulacji .żeby zdarzyć z aid [emoji58]
Nie robiłam tego testu, ale jeśli masz co kilka dni monitorowany cykl to nie martw się lekarz nie przegapi owu
 
Do góry