reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny. Nie wyrabiam psychicznie i fizycznie. A to dopiero 33+2
Co się dzieje? Wyluuuuuuzuj :) Ja też zaczynam rozkminiac jak to będzie. Jutro mam spotkanie z ordynatorem - prowadzącym ciążę. Pewnie już ustalimy jakiś termin. Może być, że będziemy się rozpakowywać w tym samym czasie.
Edit. Doczytałam... Leż, odpoczywaj. Dzieciaki niech się nie pchają jeszcze. Trzymajcie się.
edit2. @LolaLolina jak tam u Was? Dzisiaj weszlam na forum sierpniowek i tak tez jest akcja. Dziewczynie w 32+1 odeszly wody dzisiaj w nocy :(
Trzymam za Was kciuki. Jestem myslami z cala trojka.
 
Ostatnia edycja:
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

IMG_1383.JPG
 
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

Zobacz załącznik 985693
Super że jest plan teraz czekamy na owocne wyniki :)
 
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

Zobacz załącznik 985693
Arsenał masz:) teraz tylko isc na wojnę i ja wygrać musisz:)
 
reklama
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

Zobacz załącznik 985693
No to działać! Trzymam kciuki za okres w czerwcu [emoji16]
 
Do góry