reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
A myśmy wczoraj byli na prenatalnych, na szczęście wszystko ok. Zuzia ma 522 gramy [emoji175]
IMG_20190625_215256.jpeg
 
reklama
To by było wesoło... :p
Byłam dziś u lekarza, na USG jeszcze niewiele widać, ale ogólnie wszystko wygląda dobrze:)
Szczerze, dopiero dziś, po tym jak mi lekarka pogratulowała i jak zobaczyłam betę, która od poniedziałku się podwoiła, to uwierzyłam, że naprawdę się udało :D
Super kochana , to teraz czekanie na wizyty i nowe ciążowe wrażenia :)
 
A myśmy wczoraj byli na prenatalnych, na szczęście wszystko ok. Zuzia ma 522 gramy [emoji175]Zobacz załącznik 990555

Piękne maleństwo [emoji5][emoji7]

A my jedziemy na Krete na 8 dni

a po przyjeździe z Krety mam usg i wtedy decyzja czy zaczynam jakieś leki brać albo coś na wywołanie okresu mi dadzą. Dziś 5 dzień plamien a okresu brak. Dziś raczyli zadzwonić i zapytać czy faktycznie cały czas mam problem z okresem.... jakbym pół roku o tym nie trąbiła ze jeśli nie biorę leków to nie mam okresu
 
Piękne maleństwo [emoji5][emoji7]

A my jedziemy na Krete na 8 dni

a po przyjeździe z Krety mam usg i wtedy decyzja czy zaczynam jakieś leki brać albo coś na wywołanie okresu mi dadzą. Dziś 5 dzień plamien a okresu brak. Dziś raczyli zadzwonić i zapytać czy faktycznie cały czas mam problem z okresem.... jakbym pół roku o tym nie trąbiła ze jeśli nie biorę leków to nie mam okresu

Udanych, cudownych wakacji!! Zapomnij o wszystkim tam i szalej[emoji8][emoji8]
 
reklama
[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Kochana wiara czyni cuda, a marzenia się w końcu spełniają [emoji175][emoji175][emoji175][emoji175]
Dziewczyny miałam testować 2 lipca ale nie wytrzymałam i poszłam dziś w 12 dniu po owulacji. I wyszło 82,3. Jestem w szoku, mam nadzieję że wszystko będzie teraz dobrze, żeby nie zapeszyc
 
Do góry