reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Mam nadzieję, że to będzie "do 3 razy sztuka". Może spróbujcie gdzieś wyjechać przed, żeby się odciąć? Coś wprowadziłaś nowego do przygotowań?

Dieta taka jak przeciwzapalna i piję kurkumę rano i wieczorem. Trochę ruchu trochę słońca nic nadzwyczajnego, jak to mówią mądrzy ludzie trzeba stres równoważyć radością i miłością i wszystko będzie dobrze[emoji5][emoji5]
Nowy jest steryd
I bedzie intralipid i heparyna
No i byl scratching endometrium czyli „zranienie” endo
 
Hej :-) miło,że pytasz. Jeszcze nigdzie nie dzwonilam. Mam teraz mega problem z praca. Kończy mi się umowa 30 czerwca. Kolejna we wrześniu. Pracuje w niepublicznej szkole. Straszny wyzysk tam jest. Dwa razy tyle godzin co w publicznej a jeszcze mniej płacą. Wczoraj dyr zleciła mi zadanie. Projekt z Unii. Wyjazd na 2 tyg do Włoch w pazdzierniku.Cieszyłam się dopóki nie wyszło ze to mina. Sama musze ogarnąć całą logistykę i papierologie. Na 2 września mam być gotowa ze wszystkim a przecież jutro ostatni dzień umowy... wychodzi na to ze mam to robić na bezrobociu i za darmo ? Tak mnie dobija kwestia pracy ze nie myślę nawet o ciąży... :-( znaleźć pracę w publicznej szkole to lis na loterii w obecnej szkole dyr wykańcza mnie psychicznie... poradzcie mi coś Dziewczyny

A jakich przedmiotow uczysz?
Warszawa tylko czy cos wiecej??
 
Piękne maleństwo [emoji5][emoji7]

A my jedziemy na Krete na 8 dni

a po przyjeździe z Krety mam usg i wtedy decyzja czy zaczynam jakieś leki brać albo coś na wywołanie okresu mi dadzą. Dziś 5 dzień plamien a okresu brak. Dziś raczyli zadzwonić i zapytać czy faktycznie cały czas mam problem z okresem.... jakbym pół roku o tym nie trąbiła ze jeśli nie biorę leków to nie mam okresu

@Artemida ja mam to samo. Bez tabletek okresu brak. Nawet z tabletkami tylko jakby plamienie. W ciagu ostatnich 3 lat kialam swierza krew moze 2 razy. Mimo wszystko ja uznaje te plamienia za okres. I dzis sie zaczal. Jutro zaczynam stymulacje gonalem, za 7 dni podgladanie jajeczek. No zobaczymy kiedy bede miala punkcje.
 
No i jestem u maluszka wszystko w pożądku wiem ciążowy 20+4 a z @ 20+.lokalizacja łożyska przednia ściana cokolwiek to znaczy haha. Poloozwnie płodu- głowkowe.
20190627_124152.jpeg
 

Załączniki

  • 20190627_103314.jpeg
    20190627_103314.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry