reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Myślę, że wahania 2-3 dni są naturalne, chyba rzadko jest tak, że mamy równe cykle całe życie. Ja ostatnie kilka lat miałam 30-31 dni a od 2 miesięcy 28-29.
No wlasnie ja latami miałam jak w zegarki 26 dniowe a odkąd zaczęłam się starać tj jakieś 2 lata temu do 3 miesięcy temu miałam jak w zegarku 24 dniowe. Dziś 27 dc i póki co @ nie ma. Zaczynam się stresować.
 
reklama
Hej tak wyjaśnił że prawy jest poskrecane i pozrastany i przyrosniety do macicy
Lewy lekko przepuścić kontrast Ale nie udraznaili bo za duże by było ryzyko ciąży pozamacicznej
Zapobiegawczo bo w tej sytuacji też może dojść do pozamacicznej zaczynam brać anty I kończę starania o dziecko po 5 latach walki
Życzę wam by spełniły się wasze marzenia
Powodzenia

Czy to oznacza ze invitro nie bierzecie pod uwage?
 
Hej tak wyjaśnił że prawy jest poskrecane i pozrastany i przyrosniety do macicy
Lewy lekko przepuścić kontrast Ale nie udraznaili bo za duże by było ryzyko ciąży pozamacicznej
Zapobiegawczo bo w tej sytuacji też może dojść do pozamacicznej zaczynam brać anty I kończę starania o dziecko po 5 latach walki
Życzę wam by spełniły się wasze marzenia
Powodzenia
Bardzo mi przykro... Mam nadzieję, że jakoś sobie wszystko ułożycie i będzie szansa na IVF. A z drugiej strony często myślę o tym, żeby nie robić z posiadania dziecka celu w życiu. Bez dziecka też można być szczęśliwym...
 
@Ka.2606 można mnie wpisać na 29.07 testowanie po IUI [emoji110][emoji110][emoji110]
Wpisana [emoji4]

@Dzoannna, powodzenia dziś!


29.07: @żabciaaa - testowanie po IUI [emoji110][emoji110][emoji110]
01.08: @Shea27 - start IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320], @Czekoladowa92 - start ivf[emoji1320][emoji1320]
2.08: @Mustbe - wizyta
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]
21.08: @Ka.2606 - monitoring przed IUI
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień [emoji1320][emoji1320]
9.09: @Ka.2606 - wizyta u immunologa
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu[emoji1348]
12.11: @Gu1505 - termin porodu [emoji1348]
14.11: @Misia_91 - termin porodu[emoji1348]
 
Hej tak wyjaśnił że prawy jest poskrecane i pozrastany i przyrosniety do macicy
Lewy lekko przepuścić kontrast Ale nie udraznaili bo za duże by było ryzyko ciąży pozamacicznej
Zapobiegawczo bo w tej sytuacji też może dojść do pozamacicznej zaczynam brać anty I kończę starania o dziecko po 5 latach walki
Życzę wam by spełniły się wasze marzenia
Powodzenia
Bardzo mi przykro. Będę mocno trzymać kciuki, aby kiedyś się udało, być może pojawią się programy refundacyjne. Wczoraj otrzymaliśmy cudowna wiadomość: po kilku latach walki i oczekiwania, znajomi zostali rodzicami pięknej dziewczynki, którą biologiczni rodzice nie mogli się zająć. Nigdy więc nie wiadomo, co jeszcze w życiu nas spotka. Będę mocno trzymać kciuki, byście i Wy się kiedyś maleństwa doczekali.
 
Bardzo mi przykro. Będę mocno trzymać kciuki, aby kiedyś się udało, być może pojawią się programy refundacyjne. Wczoraj otrzymaliśmy cudowna wiadomość: po kilku latach walki i oczekiwania, znajomi zostali rodzicami pięknej dziewczynki, którą biologiczni rodzice nie mogli się zająć. Nigdy więc nie wiadomo, co jeszcze w życiu nas spotka. Będę mocno trzymać kciuki, byście i Wy się kiedyś maleństwa doczekali.
Pięknie [emoji7] ja jestem bardzo otwarta na adopcję, ale M. już mniej. Nie wiem co jest w facetach, że mają taką potrzebę przenoszenia genów.
 
reklama
Wpisana [emoji4]

@Dzoannna, powodzenia dziś!


29.07: @żabciaaa - testowanie po IUI [emoji110][emoji110][emoji110]
01.08: @Shea27 - start IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320], @Czekoladowa92 - start ivf[emoji1320][emoji1320]
2.08: @Mustbe - wizyta
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]
21.08: @Ka.2606 - monitoring przed IUI
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień [emoji1320][emoji1320]
9.09: @Ka.2606 - wizyta u immunologa
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu[emoji1348]
12.11: @Gu1505 - termin porodu [emoji1348]
14.11: @Misia_91 - termin porodu[emoji1348]

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry