reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej dziewczyny, ja wypatruje okresu. W sobotę ostatnia tabletka duphastonu na wywołanie okresu dziś 59dc, wczoraj miałam mega dużo energii a dziś ledwo żyje. Głowa boli i mi niedobrze, no już dawno tak nie miałam. Ostatni raz z kilkanaście lat temu jak miałam migreny.
Mam nadzieje ze przestanie bo ciezki tydzień mnie czeka w pracy a temperatura ma dojść do 38stopni
 
Ja tez raczej na wylocie. Spóźnia mi się okres od ubiegłego pt. Wczoraj 1 plamka brąz i dziś tez. Sciaga mi macice.Rozkręca się,ale jakoś dziwnie. Zobaczymy.

Dziś już w Polsce. Tunezja super ...a u nas przywitał mnie deszcz :-) odpoczęłam na całego i teraz ...no właśnie co dalej ;-) myślę żeby powaznie potraktować dietę z Akademii Płodności (polecam poczytać i oglądać webinaria)cuda dzieją się za sprawą diety. Mysle, ze to lepsze niż powrót do hormonów sztucznych.czy któraś z Was stosowała dietę dziewczyn z Akademii ? A może zna ten blog :-)
 
Hej dziewczyny, ja wypatruje okresu. W sobotę ostatnia tabletka duphastonu na wywołanie okresu dziś 59dc, wczoraj miałam mega dużo energii a dziś ledwo żyje. Głowa boli i mi niedobrze, no już dawno tak nie miałam. Ostatni raz z kilkanaście lat temu jak miałam migreny.
Mam nadzieje ze przestanie bo ciezki tydzień mnie czeka w pracy a temperatura ma dojść do 38stopni
Wszystko to szalona pogoda ...lipiec jak dotąd zimny,wiec może nie zwali takich upałów ...miejmy nadzieję ;-)
 
Wszystko to szalona pogoda ...lipiec jak dotąd zimny,wiec może nie zwali takich upałów ...miejmy nadzieję ;-)

Niestety holandia jest zmienna, w tym tygodniu było chłodno ok 17 a ten a nadchodzący tydzień zapowiada się gorący, plus do tego mury mojej pracy to jak nic 40 będzie na hali jeśli nie ponad. A tu w Holandii najgorętsze godziny to 16-17 a nie jak w Polsce 13-15. Do tego okres... spodziewam się osłabień

Zobacz załącznik 1000953
 
20190717_104046.jpg
20190718_195539.jpg
 

Załączniki

  • 20190720_121454.jpg
    20190720_121454.jpg
    418,5 KB · Wyświetleń: 43
Ja tez raczej na wylocie. Spóźnia mi się okres od ubiegłego pt. Wczoraj 1 plamka brąz i dziś tez. Sciaga mi macice.Rozkręca się,ale jakoś dziwnie. Zobaczymy.

Dziś już w Polsce. Tunezja super ...a u nas przywitał mnie deszcz :-) odpoczęłam na całego i teraz ...no właśnie co dalej ;-) myślę żeby powaznie potraktować dietę z Akademii Płodności (polecam poczytać i oglądać webinaria)cuda dzieją się za sprawą diety. Mysle, ze to lepsze niż powrót do hormonów sztucznych.czy któraś z Was stosowała dietę dziewczyn z Akademii ? A może zna ten blog :-)

Poczytaj i diecie przeciwzapalnej. Ja moze jakos nie rygorystycznie ale staram sie glowne skladniki stosowac. Do tego przed transferem pilam codziennie rano i wieczorem kurkume. I jak sie nie uda to wracam do diety i kurkumy.
Polecam Ci caly czas osobe ktora polecalam Ci na priv!
 
reklama
Do góry