reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Gdyby ktoś zastanawiał się co u nas... :)
IMG_20190814_174610.jpg
 
@Mustbe tak bardzo mi przykro, tak mocno przytulam :hmm:
Dziewczyny ja już po urlopie, czas wrócić do rzeczywistości i starań Dziś miałam trzecie IUI.... do trzech razy sztuka :tak: :tak: :tak: a powiedzcie mi czy któraś z Was się orientuje jeśli chodzi o przygotowywanie nasienia, bo dwukrotnie było napisane że przygotowywane metodą swim up a tym razem było napisane flushing... co to jest?!?!?!? nie mogę znaleźć na ten temat żadnych informacji :ninja2: jedyne co znajduje to, że jest to jakaś metoda rozrodu trzody chlewnej :szok: :-D
 
@Justyna2891 dokładnie taki raport dają... I tak mnie zaciekawiło, że z 28 mln zrobiło im się 58 mln :eek: dlatego też zwróciło to moją uwagę.... dziwne to jest dla mnie, żebym wcześniej zauważyła to bym zapytała lekarza....
 
reklama
Może dlatego u mnie nie było bo iui miałam w prywatnym gabinecie ginekologa. Nie w klinice
Ja też miałam w gabinecie :) Ale może oni zwyczajnie tego nie drukują, tylko na życzenie, a tak to same parametry. Może to zależy od tego tylko co tam mają w programie ustawione w podglądzie i do wydruku :). Pewnie jak się dopytasz to się dowiesz co i jak.
 
Do góry