reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
No to szkoda bo w takim razie szanse są nikłe. Chyba ze owulacja była w niedziele to na spokojnie mogło się udać.

Dziwi mnie ze lekarz chciał robić zabieg na tak małych pęcherzykach, ja nie osiągnie min 20mm to się nie podaje nawet ovitrelle. Mi pękają przy 26 dopiero i to bez względu czy na clo czy bez clo cykl.




Przed owu nie... żeby armii nie osłabić...
Tak na 1000% to co do owu nie jestem pewna, no ale pt, sb, nd czułam kłócie i ciągnięcie w jajnikach. W pn, czyli w dzien iui już w zasadzie nic. Powiedzialam o tym gin przed iui i ona powiedziala, że jeśli tam uważam to mogę do iui nie podchodzić... bo jeśli na usg wyjdą pęcherzyki w trakcie pękania to ona nie będzie w stanie ocenić czy jajo zistało uwolnione przed chwilą, wczoraj czy też dopiero za kilka godzin:dry: No i na usg faktycznie pęcherzyki miały już nieregularny kształt... więc gin sugerowała że by próbowała, no więc spróbowałam... skoro już wczesniej 1300zeta poszlo na wizyty i stymulacje... Ale tylko utwierdzilam się w braku zaufania do gina, który nieraz zastępuje moją ginkę, bo ona zaczynając moją stymulację w tym cyklu kazala brac bemfolę co 2gi dzien a w kolejnym tyg stymulacji gdy byl on, to kazal juz zastrzyki robic codziennie... po co tak poganial, żeby w pt stwierdzic ze pęcherzyki mają 17 i 19 mm... w sb na zabieg bylo za wczesnie a nd klinika nieczynna :crazy:
 
No to szkoda bo w takim razie szanse są nikłe. Chyba ze owulacja była w niedziele to na spokojnie mogło się udać.

Dziwi mnie ze lekarz chciał robić zabieg na tak małych pęcherzykach, ja nie osiągnie min 20mm to się nie podaje nawet ovitrelle. Mi pękają przy 26 dopiero i to bez względu czy na clo czy bez clo cykl.
Nieee... pęcherzyki mialy 17 i 19 mm w piątek... Dopiero w sobotę wieczorem był ovitrelle i w poniedzialek o 11 rano iui. Ale obawiam się, że owu była w weekend niestety i w pn było już "po ptokach"
 
Nieee... pęcherzyki mialy 17 i 19 mm w piątek... Dopiero w sobotę wieczorem był ovitrelle i w poniedzialek o 11 rano iui. Ale obawiam się, że owu była w weekend niestety i w pn było już "po ptokach"

Myśle ze nie powinnaś się denerwować, były 2 pecherzyki i mogły pęknąć w różnych odstępach czasu!! Oby było trafione i zatopione [emoji1364][emoji1364]
 
Myśle ze nie powinnaś się denerwować, były 2 pecherzyki i mogły pęknąć w różnych odstępach czasu!! Oby było trafione i zatopione [emoji1364][emoji1364]
No niestety nie. Dziś 2 tyg od iui. Powtórzyłam dziś z rana test dla pewności i biało. Luteiny w sumie już wczoraj nie bralam i czekam aż to dziwne brudzenie się rozkręci
 
Wczoraj odebrałam wynik badań genetycznych, dziecko miało wadę genetyczna. Lekarz mówi że w sumie to dobra wiadomość w sytuacji że chcemy się dalej starać, bo to oznacza że to nie była moja wina. Ale ja się oczywiście naczytalam w internecie że mogła to być mutacja losowa ale może być też tak że ja mam wadliwe geny, no i już skończone 36 lat. Szkoda gadać człowiek się ciągle zadrecza.
Byl chłopiec, tak czułam
Niiiic nudy
Genetyka na nfz mamy odwiedzic i N androloga po zrobieniu badania cos z chromatyna i test z kwasem hialuronowym. Wizyta w pazdzierniku. Powolutku...a u Ciebie? [emoji8]
 
reklama
No niestety nie. Dziś 2 tyg od iui. Powtórzyłam dziś z rana test dla pewności i biało. Luteiny w sumie już wczoraj nie bralam i czekam aż to dziwne brudzenie się rozkręci

Kurczę przykro ;(
Ja dziś tez zrobiłam test 10dpo owulacji i bialutki. Za 3-4dni będzie @ i się zastanawiam czy podchodzić do IUI teraz jak z lewego jajnika będzie owulacja bo mam mięśniaka po lewej właśnie i pomimo ze jajowody drożne to lekarka mówiła ze może być problem z zajściem z lewej :( kurczę bije się z myślami
 
Do góry