reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja w piątek miałam wizytę u mojego dr G. W styczniu będę podchodzić do 2 IUI i zobaczymy jak będzie. Jak się nie uda to ivf. Tym razem mam brać clostylbegyt i zastrzyki Fostimon.
W tym cyklu na pewno miałam owu z lewego jajnika, endometrium w 18dc 10.8 mam więc spoko. Wczoraj 19dc i jakiej plamienie. @ za jakieś 8-9 dni.
Niby wyniki i parametry super a ciąży ciągle ni widu ni slychu.
Dziewczęta trzymam kciuki za 2020 💝
 
reklama
Ja w piątek miałam wizytę u mojego dr G. W styczniu będę podchodzić do 2 IUI i zobaczymy jak będzie. Jak się nie uda to ivf. Tym razem mam brać clostylbegyt i zastrzyki Fostimon.
W tym cyklu na pewno miałam owu z lewego jajnika, endometrium w 18dc 10.8 mam więc spoko. Wczoraj 19dc i jakiej plamienie. @ za jakieś 8-9 dni.
Niby wyniki i parametry super a ciąży ciągle ni widu ni slychu.
Dziewczęta trzymam kciuki za 2020 💝
Powodzenia Kochana
 
Cześć dziewczyny :) można mnie z tej listy testującej jutro wykreslić, @ mnie wyprzedził :( do 3 iui nie chce już podchodzić, skupimy się już na in vitro :(
 
Przykro mi, ale myślę że to dobra decyzja lekarze raczej też nie dają dużych szans powodzenia IUI. Ja miałam w piątek 4 podejście I już dostałam leki na kolejne podejście, więc widać jak do tego podchodzi.
Cześć dziewczyny :) można mnie z tej listy testującej jutro wykreslić, @ mnie wyprzedził :( do 3 iui nie chce już podchodzić, skupimy się już na in vitro :(
 
Przykro mi, ale myślę że to dobra decyzja lekarze raczej też nie dają dużych szans powodzenia IUI. Ja miałam w piątek 4 podejście I już dostałam leki na kolejne podejście, więc widać jak do tego podchodzi.
Mi lekarz powiedział że należy podchodzić max do 3 inseminacji poniewarz 1 i 2 daja od 9 do 12%szans a 3 poniżej 9% wiec do 4 to już sie nie opłaca.Ja w styczniu jak mi pwcherzyku urosnal podchodze do pierwszej bo w grudniy mi pierwszy raz nie urosly mimo że jestem na stymulacji
 
Cześć Dziewczyny. Kiedyś byłam tu stałym bywalcem. Wróciłam po kilku miesiącach;-). Mam 28 lat i prawie 4 lata starań na koncie. 3 iui nieudane. Zmagam się z niskim progesteronem...niedomoga. mam dlugie cykle ..po 38 dni srednio. Biorę luteine dopochwowa od 25dc przez 10 dni. 2 szt. Czy jest tu ktoś z niedomoga ? Czy podczas brania luteiny można dostać okresu czy dopiero po odstawieniu?
 
Hej, u mnie beta 1,09.. Znów klapa... Ale tak jak myślałam... I w sumie pewnie 3 i 4 IUI też nie wyjdzie... Przy takich statystykach... Mam wrażenie, że ciąża to coś nie osiagalnego dla mnie...
 
reklama
Do góry