reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Mnie trochę pobolewa podbrzusze i czasem coś zakuje ale ja porównuję do pierwszej próby. Ja nigdy tak nie miałam te objawy mam po zastrzyku z Ovitrelle ale to są tylko moje odczucia i wnioski.

Ja poza napięciem i kłuciem co jakiś czas w podbrzuszu, to sutki mnie kurcze bolą 😉 A dzisiaj jest 10 dni od IUI. We wtorek chyba już zrobię betę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja poza napięciem i kłuciem co jakiś czas w podbrzuszu, to sutki mnie kurcze bolą 😉 A dzisiaj jest 10 dni od IUI. We wtorek chyba już zrobię betę...
A mnie dzisiaj rano swedziala z lekka lewa pierś...a wieczorem juz oba sutki i to tak solidnie🤔 tez jestem 10 dni, ale od owulacji. Może to tez wina duphastonu w moim przypadku...
 
A mnie dzisiaj rano swedziala z lekka lewa pierś...a wieczorem juz oba sutki i to tak solidnie🤔 tez jestem 10 dni, ale od owulacji. Może to tez wina duphastonu w moim przypadku...
Ja też biorę duphason, zrobiłam test z ciekawości, jedna kreska :( cały czas mam nadzieje, że to dlatego bo za wcześnie...
 
Trzymam kciuki za was wszystkie[emoji110][emoji110][emoji110][emoji3590]
Ja spodziewam się @ dopiero w sobotę, wiec test sobie odpuszczę. Może u Ciebie to faktycznie za szybko, głowa do góry[emoji4]
Ja też @ dopiero w sobotę, dlatego myśle, a w zasadzie mam nadzieje, że za wczesnie [emoji846]
Hej ja też w sobotę... może będzie 6 kreseczek A nie tylko 2 :-D
 
Kurcze byłoby super!!! Ale ja u siebie jakoś szans nie widzę. Przed chwila zauwazylam ze mam dziwny śluz 🤔 jak na okres także dziwna sprawa...to na 100% nie przypomina implantacji. Także czekam😊
 
reklama
Do góry