reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja jutro idę do mojego gina w sprawie in vitro. Tylko trochę się martwię że znowu wybuchnie epidemia i wszystko się przesunie a ja stracę kolejna szanse ale zobaczę co on mi powie i jak to będzie rozłożone w czasie.
Epidemia jest cały czas, ja też mam nadzieje, że nie zamkną nam znowu klinik, każdy miesiąc stracony to tragedia... Trzymam kciuki za wizytę ✊✊✊😘
 
Mma teraz urlop, jestem u swoich rodziców a tu na miejscu nie ma labolatorium żeby szybko na betę skoczyć dlatego raczej będę czekać do piątku i albo okres albo zrobię po prostu test. Na ogół dostawałam okres 12dpo czyli byłoby to dzisiaj. Zobaczymy co dzisiejszy dzień pokaże
Niech chociaż jednej sie uda;) idź jutro na bete...nie ma co czekać. Jeżeli cokolwiek się dzieje, to beta powinna chociaż drgnac...
 
O 16:15 mam wizytę więc oo 17 już wam zdam relacje [emoji16] trochę się boje ale co ma być to będzie[emoji6][emoji110][emoji123]
Trzymam kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem. Daj znać[emoji3059]
Epidemia jest cały czas, ja też mam nadzieje, że nie zamkną nam znowu klinik, każdy miesiąc stracony to tragedia... Trzymam kciuki za wizytę [emoji110][emoji110][emoji110][emoji8]
Trzymam kciuki [emoji8] odezwij się potem!
 
Trzymam kciuki za wszystkie ktore niedlugo beda testowac 😊 ja po aromku 2x1 zero reakcji, tabletki ewidentnie nie dla mnie, znowu bedzie powrot do zastrzykow, oby tym razem nie skonczylo sie to szpitalem...
 
reklama
Do góry