reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady bo zwariuje 😕 od jakiegoś czasu staramy się z mężem o druga dzidzie. Dwa lata temu urodził nam się synek po szczesliwym iui. Ja dopiero w czerwcu tego roku dostałam okres bo jeszcze go karmie. Lekarz stwierdził że mam nikłe szanse naturalnie zająć w ciążę ze pewnie nie mam owulacji jeszcze badał i nie było to fakt a zastrzyków mi nie poda jak poprzednio póki karmie. Niedługo mały kończy 2 latka postanowiliśmy ze przestanę karmić i podejdziemy do iui znów. Ale w tym miesiącu coś mnie podkusilo kupiłam testy owulacyjne i o dziwo pokazały ze mam owulacje. Podobno w zeszła sobotę była owulacja. Moje okresy są plus minus 38 dniowe. Wiec kolejny okres powinien być plus minus 11 grudnia. A przy chwila zauważyłam na bieliznie krwawienie. Mam dola choć tli mi się jeszcze nadzieja ze to może plamienie implantacyjne??? Czy to możliwe? ? Zwariuje od myślenia. I czekania na test. Czy któraś miała może podobnie i to nie okres? Ech
 
Trzymam ogromnie kciuki, zeby sie udało. ✊🏻✊🏻 My z mężem po dwóch nieudanych próbach IUI, wczoraj zostaliśmy zakwalifikowani do ivf i 23 grudnia zaczynam stymulację (długi protokół). Walczymy dziewczyny! 💪🏻
mocno trzymam kciuki, a sami zdecydowaliście się żeby nie podchodzić do kolejnych prób iui czy lekarz wam zalecił?
 
Dziewczyny ja znikam, może na jaki czas, może na zawsze. Nie wiem. Ciężko mi strasznie po tej 3 nieudanej AID. Przede mną bardzo trudny czas świąt, będę starała się jakoś ogarnąć. Narazie czuję się jakbym wyszła z ciała i stała obok... Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Niech Wasze dzieciątka zdrowo rosną, dbajcie i siebie, a dla staraczek życzę żeby w końcu Wam się udało 🤞 walczcie o swoje marzenia, znajdźcie w sobie siłę żeby wygrać tą walkę 💪 ja narazie odpuszczam, a może na zawsze, nie wiem, naprawdę nie wiem co robić. Dziękuję za każde słowo wsparcia, naprawdę bez Was byłoby o wiele gorzej 😉 trzymajcie się dziewczyny 😍
będzie nam ciebie strasznie brakować, nie znam cię osobiście ale z twoich wpisów zawsze bije taki ogrom ciepła i dobra. Mam nadzieję, że odpoczniesz i wrócisz do walki i do nas z podwójną siłą 🤩😘
 
Dziewczyny potrzebuje porady bo zwariuje 😕 od jakiegoś czasu staramy się z mężem o druga dzidzie. Dwa lata temu urodził nam się synek po szczesliwym iui. Ja dopiero w czerwcu tego roku dostałam okres bo jeszcze go karmie. Lekarz stwierdził że mam nikłe szanse naturalnie zająć w ciążę ze pewnie nie mam owulacji jeszcze badał i nie było to fakt a zastrzyków mi nie poda jak poprzednio póki karmie. Niedługo mały kończy 2 latka postanowiliśmy ze przestanę karmić i podejdziemy do iui znów. Ale w tym miesiącu coś mnie podkusilo kupiłam testy owulacyjne i o dziwo pokazały ze mam owulacje. Podobno w zeszła sobotę była owulacja. Moje okresy są plus minus 38 dniowe. Wiec kolejny okres powinien być plus minus 11 grudnia. A przy chwila zauważyłam na bieliznie krwawienie. Mam dola choć tli mi się jeszcze nadzieja ze to może plamienie implantacyjne??? Czy to możliwe? ? Zwariuje od myślenia. I czekania na test. Czy któraś miała może podobnie i to nie okres? Ech
Ale to jeśli miałaś mieć okres 11.12 a dziś jest 5 to aż 6 dniowa różnica? Trochę dużo. Obawiam się że pozostaje czekanie
 
mocno trzymam kciuki, a sami zdecydowaliście się żeby nie podchodzić do kolejnych prób iui czy lekarz wam zalecił?
Mój lekarz jest zwolennikiem 2 IUI max, a my postanowiliśmy zaufać jemu i jego teorii. 🙂
Wiadomo, co lekarz to inna teoria, ale niestety statystyki są jakie są i wyraźnie pokazują, ze ivf jest jednak skuteczniejsze. 🤷‍♀️ To są bardzo trudne decyzje, wiec oczywiście każdy powinien decydować tak jak mu podpowiada serce, ale tez rozsądek ( np. W postaci portfela) i te wszystkie wybory nalezy szanować. Najważniejsze, zeby sie nie poddawać, Dzoewczyny! 💪🏻🌻
 
Hej kochane ,
U mnie na wariackich papierach iui miało odbyć się 4.12 ale wszystko się przesunęło i w poniedziałek okazało się ze czekamy jesZcse dziś byłam na wizycie i jutro 2 iui 🙈 nawet dobre wiadomości i w lewym jajniku są jajeczka i w prawym 3 na naturalnym cyklu wiec pierwszy raz mam takie combo 😂 wiec jutro o 11:40 startujemy z 2 próba 💁‍♀️
Trzymam kciuki za resztę ogromnie ✊🏻✊🏻
Trzymam kciuki ✊✊✊🙂🙂
 
I jak tam wyniki 2 bety? :) Czy jeszcze nie robiłaś?
Dopiero w poniedziałek.. w mojej klinice nie robią badan w sobotę a chce miec z tego samego laboratorium, z tych samych norm.

Biore leki, odpoczywam.. złoszczę sie na faceta :) wiec eydaje sie ze wszystko okej (hehehe)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) kciuki zaciśnięte za wszystkie procedury. Miłych Mikołajek i spełnienia marzeń.🍀
Wpadłam żeby powiedzieć Wam o mojej wczorajszej konsultacji dietetycznej. Bardzo polecam tym którzy mają niedoczynność, hiperinsulinemie, PCOS i inne choroby. Warto. Zdecydowalam sie po 4 latach walki i szkoda ze dopiero teraz. Robilam mnostwo bledow dietetycznych. Startuje z dieta 💪💪 trzymajcie proszę kciuki.
 
Do góry