reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Jestem po 1 usg po 3 AID i.. serduszko bije. 💓

Zgłaszałam, że mam plamienia również z krwią, ale nic się nie dowiedziałam! Mam czekać. Dopóki nie jest więcej to jest ok. Dramat. Ja zamiast się cieszyć, zamartwiam się krwawieniem. Myślałam, że dostanę skierowanie do ginekologa a tu nic. Mam również "troszkę mniejszy worek owodniowy". Znowu będę musiała przestudiować internet 😭😭😭
Ale pięknie, serduszko bije ❤️ Dziewczyny pisały, ze tez miały plamienia i ze to się zdarza. Cieszę się ze się udało! ☺️
 
reklama
Jestem po 1 usg po 3 AID i.. serduszko bije. 💓

Zgłaszałam, że mam plamienia również z krwią, ale nic się nie dowiedziałam! Mam czekać. Dopóki nie jest więcej to jest ok. Dramat. Ja zamiast się cieszyć, zamartwiam się krwawieniem. Myślałam, że dostanę skierowanie do ginekologa a tu nic. Mam również "troszkę mniejszy worek owodniowy". Znowu będę musiała przestudiować internet 😭😭😭
gratulacje
 
Jestem po 1 usg po 3 AID i.. serduszko bije. 💓

Zgłaszałam, że mam plamienia również z krwią, ale nic się nie dowiedziałam! Mam czekać. Dopóki nie jest więcej to jest ok. Dramat. Ja zamiast się cieszyć, zamartwiam się krwawieniem. Myślałam, że dostanę skierowanie do ginekologa a tu nic. Mam również "troszkę mniejszy worek owodniowy". Znowu będę musiała przestudiować internet 😭😭😭
O jaki śliczny mały robaczek :D na kiedy termin wyliczyli?
 
Super, ciesze się :-) jest trochę km od mojego miasta, ale to nie ma znaczenia ;-) obawiam się tylko czy nas nie odrzuca z powodu jakiegoś wyniku. Nie chcemy dawców.
Według mnie Czesi mają mega lajtowe podejście :)
Są zdecydowanie bardziej wyluzowani niż lekarze w Polsce 😊
Na pewno będą chcieli wam pomóc, nic się nie martw
 
Hej. Ja jestem po 3 inseminacji. Dwie pierwsze były biochemiczne. Teraz po trzeciej, się udało. Mam moje grube kreski na teście. Nie mam możliwości zrobienia bety, więc sobie spokojnie czekam.. Czekam na USG, które mam 13.01, aby potwierdzić ciążę i mam nadzieję, że uda się już usłyszeć serduszko. ♥️
gratuluję! czy zażywasz jakieś leki?
 
reklama
Do góry