reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
 
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
Ja swojego nie polecę po podejściu do mojej cp, chociaż opinie ma dobre, ale w fertimedice są normalne wizyty i całkiem sporo lekarzy. Popatrz na stronie i poczytaj opinie.
 
Dziewczyny 2 inseminacja nieudana :( ja już bym 3 raz nie podchodziła tylko in vitro ale mąż się uparł żeby jeszcze raz podejsc. Czekam aż @ przyjdzie i zaczynam stymulacji
Hej ,mozesz opisać co chodzi jak to się odbywa? My jesteśmy umówieni do kliniki na 10.02 nie wiem na co się przygotować, ile wizyt co i jak , jesteśmy tam skierowani ze względu na zle wyniki partnera 😞 mamy do kliniki 300 km
 
Hej ,mozesz opisać co chodzi jak to się odbywa? My jesteśmy umówieni do kliniki na 10.02 nie wiem na co się przygotować, ile wizyt co i jak , jesteśmy tam skierowani ze względu na zle wyniki partnera 😞 mamy do kliniki 300 km
Cześć. A nie macie jakiejś kliniki bliżej? Bo to jednak trochę wizyt będzie, ewentualnie można się umawiać z lekarzem na tel w sprawie wyników badań, a monitoring przed inseminacją robić lokalnie (ja tak robiłam a do kliniki mam 100 km). Przed inseminacją (jeśli będziecie do niej podchodzić) będziecie mieli zlecone badania (może już jakieś macie albo zrobicie na miejscu w klinice), do tego ze 2 monitoringi, a jeśli to będzie AID (inseminacja nasieniem dawcy) to jeszcze spotkanie z seminologiem. Najlepiej zadzwon i zapytaj przed wizytą czy jakieś badania możesz zrobić już teraz albo weź to co masz na daną chwilę a resztę lekarz ogarnie. Powodzenia!
 
Cześć. A nie macie jakiejś kliniki bliżej? Bo to jednak trochę wizyt będzie, ewentualnie można się umawiać z lekarzem na tel w sprawie wyników badań, a monitoring przed inseminacją robić lokalnie (ja tak robiłam a do kliniki mam 100 km). Przed inseminacją (jeśli będziecie do niej podchodzić) będziecie mieli zlecone badania (może już jakieś macie albo zrobicie na miejscu w klinice), do tego ze 2 monitoringi, a jeśli to będzie AID (inseminacja nasieniem dawcy) to jeszcze spotkanie z seminologiem. Najlepiej zadzwon i zapytaj przed wizytą czy jakieś badania możesz zrobić już teraz albo weź to co masz na daną chwilę a resztę lekarz ogarnie. Powodzenia!
Popieram. Jeżdżenia jest dużo. Ja mając uregulowane cykle, bez konieczności dodatkowego leczenia przed każdą inseminacja miałam 3 - 4 wizyty jeszcze. Pierwsza miedzy 1 a 3 daniem cyklu, później za ok tydzień test na covid, kolejna wizyta to monitoring , jeden albo dwa w zależności od wzrostu pęcherzyków i ostania wizyta do zabieg. Wiadomo że badania krwi możesz zrobić u siebie na miejscu ale jeżdżenia i tak jest dużo.
 
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
Invimed dr Rokicki
 
A orientujesz się czy normalnie przyjmuje czy na video tylko? No i jak ceny u niego?
Nie wiem jak to wygląda w Polsce w czasach Covid. Mieszkam w USA. W Invimed byłam ostatnio w 2019 r. więc nie znam cen - kiedyś mieli cennik na stronie. Dr Rokicki i dr Dworniak są tam najdrożsi (chodziłam do tej kliniki przez 5 lat, ale na zwykłe kontrole)- innych lekarzy tam nie znam. Jednak mogę powiedzieć, że dr Rokicki dokonał cudu u mojej siostry, która miała in vitro po 11 latach starań z bardzo beznadziejnymi wynikami jej męża - i miała wtedy 35 lat więc już łapała się na tę grupę wiekową z mniejszymi szansami.
 
reklama
Madziulkaaa pisze:


Hej ,mozesz opisać co chodzi jak to się odbywa? My jesteśmy umówieni do kliniki na 10.02 nie wiem na co się przygotować, ile wizyt co i jak , jesteśmy tam skierowani ze względu na zle wyniki partnera 😞 mamy do kliniki 300 km

A nie macie blizej kliniki ? Bo jednak jezdzenia troche bedzie badania monitoring przed inseminacja 2,3 razy test na covid. Ja mialam nasienie meza. U nas nie ma wlasciwie zadnych przeciwskazan ze nie moge zajsc naturalnie w ciaze maz badania super ja mam tylko niedoczynnosc tarczycy i ciut obnizone amh ale to tez wiek pewnie robi swoje
 
Do góry