reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć czy któraś z was co przechodziła inseminacje brała leki na podtrzymanie dłużej niż do czasu miesiączki
Dziś byłam na wizycie a to byl mój 4 dzień cyklu lekarz mi powiedział że to nie okres bo endometrium mam 11 mm ale leków już nie biorę od soboty.
 
Wiecie co, niedługo minie rok jak podjęliśmy z mężem decyzję, że jesteśmy gotowi na inseminację. Potem była pandemia i tak wszystko się przesunęło w czasie...ale warto było. I rozumiem wasze rozterki, niecierpliwość itd. tyle nerwów, łez, pieniędzy, czasu...ale te wszystkie rzeczy są warte tego co robimy.
My z mężem podjęliśmy decyzję w maju zeszłego roku, cały czas czekamy.... I zaczynam się naprawdę bać że to wszystko zostanie tylko w marzeniach 🙄 dochodzi do mnie bardzo mocno że tak właśnie może się stać 😔 a ty kochana jak się czujesz? Jeszcze miesiąc z hakiem 🤗
 
reklama
Kochana ja Ci nie pomogę bo nigdy nie brałam leków po inseminacji
A powiedz mi jak to możliwe że jestem 4 dniu cyklu dosyć mocne krwawienie miałam byłam pewna że dostałam okres dziś bylam na wizycie u lekarza i powiedział że to nie był okres bo mam 11 mm endometrium zdarzało mi się że sie spóźniła ale zawsze tak w 4 dniu endometrium nie było bo przecież w czasie miesiączki endometrium się zluszcza
 
Do góry