reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej Dziewczyny!
Chciałabym dołączyć do Was, bo dobrze się czyta jak wzajemnie wspieracie się w staraniach i dzielicie swoimi doświadczeniami!
Jestem po drugiej inseminacji, to jest mój 12 dc. Zaczynam być niespokojna bo w tygodniu termin @ 🥺 Wiem, wiem....wyluzuj, poczekaj....ale same wiecie, że to trudne. Trzymam za NAS wszystkie kciuki !!!!
 
Hej Dziewczyny!
Chciałabym dołączyć do Was, bo dobrze się czyta jak wzajemnie wspieracie się w staraniach i dzielicie swoimi doświadczeniami!
Jestem po drugiej inseminacji, to jest mój 12 dc. Zaczynam być niespokojna bo w tygodniu termin @ 🥺 Wiem, wiem....wyluzuj, poczekaj....ale same wiecie, że to trudne. Trzymam za NAS wszystkie kciuki !!!!
kiedy testujesz?
 
W piątek kupiłam dwa testy. Jeden zrobiłam, w sumie nie wiem po co. Drugi leży w szufladzie. Obiecałam sobie że do spodziewanej @ nawet na niego nie spojrze
 
Hej Dziewczyny!
Chciałabym dołączyć do Was, bo dobrze się czyta jak wzajemnie wspieracie się w staraniach i dzielicie swoimi doświadczeniami!
Jestem po drugiej inseminacji, to jest mój 12 dc. Zaczynam być niespokojna bo w tygodniu termin @ 🥺 Wiem, wiem....wyluzuj, poczekaj....ale same wiecie, że to trudne. Trzymam za NAS wszystkie kciuki !!!!
Trzymam Kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Chciałabym dołączyć do Was, bo dobrze się czyta jak wzajemnie wspieracie się w staraniach i dzielicie swoimi doświadczeniami!
Jestem po drugiej inseminacji, to jest mój 12 dc. Zaczynam być niespokojna bo w tygodniu termin @ 🥺 Wiem, wiem....wyluzuj, poczekaj....ale same wiecie, że to trudne. Trzymam za NAS wszystkie kciuki !!!!
Witaj 🙂 to trzymamy kciuki oczywiście ✊✊✊ a kiedy termin spodziewanej @?
 
Dziewczyny potrzebuje rady. W sobotę 20 lutego mieliśmy iui. Co prawda był zastrzyk dzień wcześniej ale pęcherzyk nie pękł. Jednak lekarz stwierdził że są na tyle duże że robimy. Od paru dni źle się czuję. Dziś czułam straszne kłucie w podbrzuszu aż ciężko było mi się wyprostować. Potem przestało ale po jakimś czasie jajnik mnie bolał. Już nie wiem sama co myśleć. Testu stwierdziłam nie będę robić zaczekam do spodziewanego okresu. Czy też miałyście takie objawy po iui? Czy to może być efekt tych wszystkich zastrzyków? Dadam że jakoś się nie nastawiam na powodzenie😒 mam gdzieś z tyłu głowy że pęcherzyki nie pękły więc.... Czy są przypadki ze mimo nie pękniętych podczas iui udało się komuś? Czekanie najgorsze 😔
 
reklama
Do góry