reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hejka ☺️ Gratuluję serdecznie ☺️ Najpiękniejsze uczucie móc zobaczyć swoje dziecko ☺️ Który tydzień ? ❤️ Dziękuję bardzo Tobie życzę dużo zdrówka i Szczęśliwego rozwiązania 😘
Zdjęcie było robione 12t1d obecnie 12t4d kolejne usg w 13t1d 🙊 już się doczeka nie mogę ale wychodzę z założenia że już najgorsze za nami 😶
Na was też przyjdzie czas, wierzę w to głęboko ❤️ poprzedni lekarz który nas diagnozował nie dawał szans na naturalne... Mieliśmy w marcu podejść do in vitro ale ktoś miał na nas inny plan 🥰
 
Zdjęcie było robione 12t1d obecnie 12t4d kolejne usg w 13t1d 🙊 już się doczeka nie mogę ale wychodzę z założenia że już najgorsze za nami 😶
Na was też przyjdzie czas, wierzę w to głęboko ❤️ poprzedni lekarz który nas diagnozował nie dawał szans na naturalne... Mieliśmy w marcu podejść do in vitro ale ktoś miał na nas inny plan 🥰
 
Ostatnia edycja:
Cześć, jestem po pierwszej ins. 18.02 dzisiaj zrobiłam pierwszy test ciążowy bardzo czuły i wyszła jedna kreska😔 dodam że wczoraj lekko pobolewał mnie brzuch jak przed miesiączka. Na betę mam iść w czwartek ale nie wiem czy jest sens... Jak myślicie jest jeszcze jakaś nadzieja czy juz raczej umawiać się na kolejne wizyty w klinice?
Jasne, że jest nadzieja, dopóki nie ma @ myśl pozytywnie, zagnieżdżanie mogło się opóźnić, powtórz test za kilka dni ✊✊🙂
 
Kochane, a jakies opinie o klinice invicta we Wrocławiu? Któraś z Was jest tam zapisana? Powiedzcie mi jeszcze, czy przepisując się z jednego oddziału kliniki do innego nie miałyście żadnych problemów?
 
Kochane, a jakies opinie o klinice invicta we Wrocławiu? Któraś z Was jest tam zapisana? Powiedzcie mi jeszcze, czy przepisując się z jednego oddziału kliniki do innego nie miałyście żadnych problemów?
Ja jestem z Wrocławia i jestem po iui w Invicta. U nas niestety się nie udało, więc myśimy teraz na próbowaniu z in vitro. Nie było w sumie wielkich szans na powodzenie przy inseminacji, lekarz sam o tym mówił, jednak chcieliśmy spróbować. Teraz jestem trochę na siebie zła, mogłam od razu posłuchać lekarza, zwłaszcza, że klinika ma bardzo dobrych specjalistów. Jeśli chodzi o przeniesienie się, to wydaje mi się, że nie powinno być problemów, ale najlepiej zapytaj się w swojej klinice o szczegóły.
 
reklama
To udało Wam się naturalnie jak pięknie ❤️ teraz to już zleci z górki ☺️ Ja miałam inseminację wczoraj robiłam betę mam 53,9 więc myślę że dobrze ale jakoś jeszcze nie chce mi przejść przez myśl że już jestem w ciąży ☺️ Najgorszy jest pewnie te oczekiwanie do usłyszenia serduszka ☺️
Wspaniałe ❤️ gratuluję 🥰 oczekiwanie na serduszko jest znacznie spokojniejsze niż późniejsze sprawdzanie czy wszystko jest W porządku 😶 musisz teraz dbać o siebie, odpoczywać i myśleć pozytywnie a na pewno będzie wszystko dobrze ☺️ skontroluj koniecznie betę po 48h 👍 i dawaj znać jak sytuacja ☺️ trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze aż do rozwiązania, zapewne w listopadzie tak? 😉
 
Do góry