reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
To u Ciebie jeszcze mala nadzieją, mi gin powiedziała że jak więcej niż jeden to powtórzyć za 2 dni :)?!
Hmm ale 1.1 to wątpię żeby jeszcze uroslo. Ech nie idę już na betę czekam na @. Cały czas czuje się jakbym za chwilę miała dostać. I to Czekanie jest najgorsze 😔
 
Dziewczyny. A czy któraś może przybliżyć procedurę in vitro? Czy jest bardzo czasochłonna/ wyczerpującą,? Chodzi mi o możliwość pracowania w trakcie?
Jestem po 3 nieudanej iui i sama nie wiem czy robić 4 czy lepiej iść w in vitro. Trochę się boję, że sie okaze, że coś jest nie tak z moimi komórkami i na samą myśl mam mega doła.
Help.. :(
O to ja się dołączam. Bo nie wiem co dalej.....
 
Cześć dziewczyny,
Śledzę Wasze wspisy już jakiś czas. Jestem po pierwszym nieudanym AID, teraz zaczęłam nowy cykl i 7.05 mam usg aby sprawdzić jak rosną pęcherzyki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę mogła przygotowywać się do drugiego zabiegu.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊
Witaj 😃 powodzenia
 
Kurcze dziewczyny powiedzcie czy wy po tych wszystkich zastrzykach na stymulacje też miałyście jakieś skutki uboczne? Bo kurcze od wczoraj tak mnie piersi pobolewaja nie cały czas ale są takie momenty i już sama nie wiem co to może być. Bo przy naturalnych cyklach bez zastrzyków czasem mnie bolały przed okresem ale zawsze tydzień przed przestawały więc wiedziałam kiedy będzie @.
 
reklama
Kurcze dziewczyny powiedzcie czy wy po tych wszystkich zastrzykach na stymulacje też miałyście jakieś skutki uboczne? Bo kurcze od wczoraj tak mnie piersi pobolewaja nie cały czas ale są takie momenty i już sama nie wiem co to może być. Bo przy naturalnych cyklach bez zastrzyków czasem mnie bolały przed okresem ale zawsze tydzień przed przestawały więc wiedziałam kiedy będzie @.
Tak, ból piersi, ból jak na @ w środku cyklu, ból głowy.... każdy organizm różnie reaguje ale fakt jest taki że stymulacja obciąża nasz organizm, tym bardziej kilka cykli z rzędu 😏
 
Do góry