reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
A moze sprobuj tak ze na wizyty do Twojego lekarza on Ci przepisze ewentualne leki itp a sam zabieg moze tylko ta druga Pani? W zasadzie to chyba nie ma roznicy kto wykona zabieg a potem tez mozesz wrócic do swojego lekarza:)
Ja już leki mam bo w sumie mam taką samą rozpiskę co przy poprzedniej inseminacji a Lametta mi została więc tylko do tej Pani będę musiała iść na monitoring cyklu i wybór dawcy przepisze mi receptę na zastrzyk i pewnie później jeszcze u niej inseminacja . Tylko ja normalnie już taka jestem już panikuje , że będę musiała iść do kogoś innego haha cała ja 😃 jakby innych poważniejszych problemów nie było tylko muszę byle czym się przejmować 😏
 
reklama
Ja za każdym razem miałam inseminacje u innego lekarza 😉 wiem że siła przyzwyczajenia jest mocna hehe ale naprawdę to nie ma znaczenia. Każdy z tych lekarzy zna się na robocie i wie co ma robić 🙂
Oo to mnie pocieszyłaś 😘 i monitoring cyklu też miałaś u innego ? Bo ja akurat na monitoring też będę musiała iść do tej Pani raczej 😁 ja wiem , że oni się znają no ale przeraża mnie , że znowu będę musiała poznawać innego lekarza . 😁 Ale dam radę hehe
 
Oo to mnie pocieszyłaś 😘 i monitoring cyklu też miałaś u innego ? Bo ja akurat na monitoring też będę musiała iść do tej Pani raczej 😁 ja wiem , że oni się znają no ale przeraża mnie , że znowu będę musiała poznawać innego lekarza . 😁 Ale dam radę hehe
Dasz, dasz spokojnie. Mi często USG w monitoringu robiła położna, nagrywała film lekarzowi a on później do mnie dzwonił z dalszymi zaleceniami 🙂
 
Oo to mnie pocieszyłaś 😘 i monitoring cyklu też miałaś u innego ? Bo ja akurat na monitoring też będę musiała iść do tej Pani raczej 😁 ja wiem , że oni się znają no ale przeraża mnie , że znowu będę musiała poznawać innego lekarza . 😁 Ale dam radę hehe
Na spokojnie :) ja już u tyłu byłam lekarzy że tak naprawdę nie ma różnicy kto mnie bada.. :) jesteśmy chyba już wszystkie tutaj przyzwyczajone 😂
 
Ja już leki mam bo w sumie mam taką samą rozpiskę co przy poprzedniej inseminacji a Lametta mi została więc tylko do tej Pani będę musiała iść na monitoring cyklu i wybór dawcy przepisze mi receptę na zastrzyk i pewnie później jeszcze u niej inseminacja . Tylko ja normalnie już taka jestem już panikuje , że będę musiała iść do kogoś innego haha cała ja 😃 jakby innych poważniejszych problemów nie było tylko muszę byle czym się przejmować 😏
Spokojnie :) nie denerwuj sie:) nie ma czym na pewno ta Pani doktor tez ma wiedze i umiejetnosci:) a to tylko bedzie usg i szybki zabieg:)
 
Na spokojnie :) ja już u tyłu byłam lekarzy że tak naprawdę nie ma różnicy kto mnie bada.. :) jesteśmy chyba już wszystkie tutaj przyzwyczajone 😂
No ja też już przed tyloma lekarzami się rozbierałam w tak krótkim czasie ale wiadomo zawsze jest jakiś stresik przed nieznanym ale dobrze , że Was tu mam zawsze rozwiejecie wszelkie wątpliwości ☺️
 
Dokładnie masz rację Kochana bliskim nie możemy wszystkiego powiedzieć z resztą ja już przestaje się zwierzać jedynie jak moja mama coś zapyta i tak lepiej się żyje ☺️
Ja również obrałam taką taktykę.. teściowa jedynie wypytuje bo jedna synowa w ciąży i kiedy będzie druga.. a zna sytuację.. wydaje mi się że niektórzy ludzie po prostu nie myślą..
 
reklama
super dziewczyny, trzymam kciuki za ładne pęcherzyki 😉 ja jeszcze trochę muszę poczekać na stymulacje ale już myślę ile u mnie urośnie, ile będzie się nadawało a w końcu ile się zapłodni 😲 myśliciel mi się powoli włącza 😁
Tez ze strachem siadalam na fotel, ze tam nic nie wyrosło 🙈 ale na szczęście są i mam nadzieje ze będą dobre jakościowo ❤️ A myśleć to się chyba nie da przestać 🙈
 
Do góry