reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Tak mi się mocno wydaje ,że to ja byłam tą osobą 😀 Kochana bardzo się cieszę , że się udało ♥️ Czytam cały czas forum Invimed Poznań (tam się nie udzielam) ale czytam z ciekawości i właśnie widziałam jak tam pisałaś ☺️ Jest mi bardzo miło , że mogłam pomóc 😘 Rośnijcie zdrowo i daj czasami znać co u Was ♥️
Tak! To byłaś Ty! Jeszcze raz Tobie dziękuję! <3
 
Ja dziś o 16.20 idę na zabieg i tak się zastanawiam, czy jest on bolesny ? Bierzecie coś np. jakiś paracetamol czy no-spe przeciwbólowo wcześniej ? Drożność była dla mnie bolesna, ale wytrzymałam bez, więc nie wiem jak to teraz będzie.
 
Ja dziś o 16.20 idę na zabieg i tak się zastanawiam, czy jest on bolesny ? Bierzecie coś np. jakiś paracetamol czy no-spe przeciwbólowo wcześniej ? Drożność była dla mnie bolesna, ale wytrzymałam bez, więc nie wiem jak to teraz będzie.
Ja nie brałam nic przeciwbólowego. Wyglada to praktycznie identycznie jak drożność, wiec jak masz się czuć spokojniej to myśle ze możesz wziąć paracetamol :) powodzenia!
 
Hej dziewczyny, mam pytanie: codziennie muszę brac acard na poprawienie jakości mojego organizmu i obecnie mam okres i leci zemnie jak z fontanny😱nigdy nie miałam tak obfitych okresów. Czy ktoras z Was miała taką sytuację?
Jedni mówią, że acard I tak działa jeszcze po odstawieniu wiec bez sensu go odstawiać na czas okresu. U mnie było tak, że dwa dni potop, a później praktycznie zero. Tak jakby co miało wylecieć to wyleciało w ciągu tych 2 dni i spokój:)
 
Jedni mówią, że acard I tak działa jeszcze po odstawieniu wiec bez sensu go odstawiać na czas okresu. U mnie było tak, że dwa dni potop, a później praktycznie zero. Tak jakby co miało wylecieć to wyleciało w ciągu tych 2 dni i spokój:)

Ja jak brałam acard miałam cały czas potop. I kazali mi odstawiać na czas okresu. Ale może to kwestia indywidualna.

Izzy_j kciuki za powodzenie transferu. 👍😀

Ja właśnie nie wiem, czy jestem jakaś nadwrażliwa. 🤷 Zawsze miałam bolesne owulację, ale teraz dostałam zastrzyk 36 h przed zabiegiem, żeby była pewność, że pęknie na czas i już sam jajnik mnie boli tak okropnie, że spać nie mogłam, siedzieć nie mogę i wymiotuję (to może że stresu), więc boję się, że w trakcie będzie jeszcze gorzej, ale chyba spróbuję bez. W końcu drożność przeżyłam.
 
reklama
Do góry