reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
No wiadomo nie raz zwariować można bo tyle ograniczeń a życie ucieka ale w końcu robimy to dla naszych przyszłych dzieci ♥️

I to mnie właśnie trzyma na duchu. Ile bym nie musiała jeszcze znieść, mam nadzieję, że finał tej walki skończy się na którymś etapie sukcesem i ten sukces mam nadzieję kiedyś mi podziekuje. 😀
 
Hellol, a jak ogolem atmosferka w klinice? Bede miala w tym samym miejscu i wole się nastawić:)? Straszna tą punkcja?
Jeszcze nie wiadomo ile będzie dobrych żeby zapłodnić no i ile finalnie się ładnie podzieli. Także do czwartku czekam na info od embriologia. Narazie umiarkowany optymizm [emoji6]
 
Hellol, a jak ogolem atmosferka w klinice? Bede miala w tym samym miejscu i wole się nastawić:)? Straszna tą punkcja?
Wszytko ok. Punkcja dosłanie trwa chwilę, moment zasypiasz, za chwilę się budzisz więc nic się nie stresuj😉 na sali jest personel, bo chwilę się pytają czy wszystko ok. Leżysz dwie godziny i do domku.
 
reklama
Uff.. kamien z serca :)
A już masz jakieś info odnośnie swoich maleństw:)?
Wszytko ok. Punkcja dosłanie trwa chwilę, moment zasypiasz, za chwilę się budzisz więc nic się nie stresuj[emoji6] na sali jest personel, bo chwilę się pytają czy wszystko ok. Leżysz dwie godziny i do domku.
 
Do góry