reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dzięki...ten dzień dziś w ogóle jakiś dziwny...mąż ma nogę pozszywaną nad kolanem więc wypadnie na kilka dni z obiegu i muszę prosić rodziców o pomoc...wzięłam wszystko co gin kazała a po aplikacji luteiny dopochwowej czuję pieczenie tak jakby tam rana jakaś była...wiem że sporo dziewczyn plami a nawet krwawi i to nie jednorazowo i jest ok tylko mnie jest ciężko uwierzyć w to ze po prostu będzie dobrze...
Sporo dziewczyn też ma krwiaki, które się robią od hormonów i jak dzidzia rośnie to naciska na krwiaki i zdarza się, że pękają. Spokojnie, już dziś lekarz :)
 
reklama
Rozmawiałam z gin. W moim labie normy proga to 2,4-148 więc niby jest w normie ale cały czas powoli spada mimo wszystko. Kazała wziąć końską dawkę duphastonu i zwiększyć luteinę i duphaston i leżeć i jutro przyjść na wizytę... ja się zwyczajnie boję... beta jej nie martwi powiedziała że w normie i wiem że trochę hamuje ale to przy wyższych wartościach natomiast te nawracające plamienia bardzo mnie martwią zwłaszcza że ja już naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam...
Czekamy na dobre wiadomości, bo na pewno takie będą ✊😘 o której ta wizyta ?
 
reklama
Do góry