reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
 
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
Moja siostra miała trójkę i dała radę :) narazie delektuj się ciążą, nie myśl o tym co będzie 😘❤️
 
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
Będzie pięknie, na pewno dacie radę ☺️
 
Cześć dziewczyny!
Ja również jestem w trakcie starań, od 1,5roku. Po 2 nieudanych inseminacjach na cyklach naturalnych. W aktualnym cyklu stymulacja owulacji (Lametta) - dojrzały 2 pęcherzyki, 2.08 Pregnyl 10000j.m., 3.08 inseminacja, 5.08 kontrolne USG: endometrium 13mm, 1 ciałko żółte, drugi pęcherzyk w trakcie owulacji - tego samego dnia 2. inseminacja.
Od 13.8 wychodzą mi słabo dodatnie testy ciążowe z porannego moczu (dla porównania zrobiłam w ciągu dnia - ujemne), pierwszy raz od kiedy się staramy. Dziś tak to wygląda.

test.jpg

Jutro chciałabym już zrobić B-hCG (14. dzień od pierwszej inseminacji).
Straszne jest to czekanie, to odliczanie dni do kolejnego testowania...
Powodzenia wszystkim starającym się.
 
Cześć dziewczyny!
Ja również jestem w trakcie starań, od 1,5roku. Po 2 nieudanych inseminacjach na cyklach naturalnych. W aktualnym cyklu stymulacja owulacji (Lametta) - dojrzały 2 pęcherzyki, 2.08 Pregnyl 10000j.m., 3.08 inseminacja, 5.08 kontrolne USG: endometrium 13mm, 1 ciałko żółte, drugi pęcherzyk w trakcie owulacji - tego samego dnia 2. inseminacja.
Od 13.8 wychodzą mi słabo dodatnie testy ciążowe z porannego moczu (dla porównania zrobiłam w ciągu dnia - ujemne), pierwszy raz od kiedy się staramy. Dziś tak to wygląda.

Zobacz załącznik 1306366
Jutro chciałabym już zrobić B-hCG (14. dzień od pierwszej inseminacji).
Straszne jest to czekanie, to odliczanie dni do kolejnego testowania...
Powodzenia wszystkim starającym się.
trzymam kciuki 😉
 
Cześć dziewczyny!
Ja również jestem w trakcie starań, od 1,5roku. Po 2 nieudanych inseminacjach na cyklach naturalnych. W aktualnym cyklu stymulacja owulacji (Lametta) - dojrzały 2 pęcherzyki, 2.08 Pregnyl 10000j.m., 3.08 inseminacja, 5.08 kontrolne USG: endometrium 13mm, 1 ciałko żółte, drugi pęcherzyk w trakcie owulacji - tego samego dnia 2. inseminacja.
Od 13.8 wychodzą mi słabo dodatnie testy ciążowe z porannego moczu (dla porównania zrobiłam w ciągu dnia - ujemne), pierwszy raz od kiedy się staramy. Dziś tak to wygląda.

Zobacz załącznik 1306366
Jutro chciałabym już zrobić B-hCG (14. dzień od pierwszej inseminacji).
Straszne jest to czekanie, to odliczanie dni do kolejnego testowania...
Powodzenia wszystkim starającym się.
Trzymam kciuki ✊🙂
 
reklama
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
Ogarniesz i dasz radę! Tak jakby nie masz wyjścia 🤪💪 zobaczysz, że wszystkie trudy i łzy wynagradza każdy uśmieszek i gest maluszka 😍
 
Do góry