reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja również jestem w trakcie starań, od 1,5roku. Po 2 nieudanych inseminacjach na cyklach naturalnych. W aktualnym cyklu stymulacja owulacji (Lametta) - dojrzały 2 pęcherzyki, 2.08 Pregnyl 10000j.m., 3.08 inseminacja, 5.08 kontrolne USG: endometrium 13mm, 1 ciałko żółte, drugi pęcherzyk w trakcie owulacji - tego samego dnia 2. inseminacja.
Od 13.8 wychodzą mi słabo dodatnie testy ciążowe z porannego moczu (dla porównania zrobiłam w ciągu dnia - ujemne), pierwszy raz od kiedy się staramy. Dziś tak to wygląda.

Zobacz załącznik 1306366
Jutro chciałabym już zrobić B-hCG (14. dzień od pierwszej inseminacji).
Straszne jest to czekanie, to odliczanie dni do kolejnego testowania...
Powodzenia wszystkim starającym się.

Powodzenia 🤞 trzymam mocno kciuki za piekna bete.
Daj nam updejta gdy poznasz wyniki.
 
Wszystko super (odpukać), młoda już ma 4,5 miesiąca i jest coraz bardziej ruchliwa, więc w końcu zrozumiałam o co chodzi w powiedzeniu „małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot” 🙈😆 na szczęście noce całe ładnie przesypia sama w łóżeczku więc trochę odpoczywam 😉 zaglądam na forum i dzieje się dzieje ❤️✊
 
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
Kochana będzie dobrze ☺️ Podwójne szczęście, dasz radę 😘 Teraz ciesz się ciążą , dbaj o siebie a potem zobaczysz będzie pięknie z Maluszkami ♥️♥️🥰
 
Dziewczyny dzięki wielkie za kciuki i gratulacje 😃❤️ w tym momencie radość miesza się z obawą jak ja ogarnę dwójkę. Człowiek marzył o jednym a z dwójką to już jazda bez trzymanki. Trochę s...ram w gacie ale trzeba było myśleć szybciej jak się zachciało dwóch transferować 😂
Kochana dasz rade:) spokojnie nauczysz się wszystkiego i opanujesz dwójkę, a teraz ciesz się, odpoczywaj bo niedlugo dadzą Ci popalic:)
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 kurcze jak tak sobie pomyślę że ten ostatni rok był pełen porażek to nigdy bym nie pomyślała że marzenie w końcu się spełni i to podwójnie ❤️ no ok, mogłam się spodziewać transferując dwa zarodki 😂 ale bardziej się nastawiałam że może chociaż jedno się zagnieździ... A tu niespodzianka 😀 cały czas dostosowuję się do nowej sytuacji bo jeszcze czasami człowiek aż sam nie wierzy że to się dzieje, tu i teraz ❤️
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 kurcze jak tak sobie pomyślę że ten ostatni rok był pełen porażek to nigdy bym nie pomyślała że marzenie w końcu się spełni i to podwójnie ❤️ no ok, mogłam się spodziewać transferując dwa zarodki 😂 ale bardziej się nastawiałam że może chociaż jedno się zagnieździ... A tu niespodzianka 😀 cały czas dostosowuję się do nowej sytuacji bo jeszcze czasami człowiek aż sam nie wierzy że to się dzieje, tu i teraz ❤️
Człowiek tak długo czeka na to szczęście, że później nie dowierza, że to się dzieje… ja do teraz czasami nie wierzę w to szczęście, które w końcu tule w swoich ramionach 🥰🥲
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 kurcze jak tak sobie pomyślę że ten ostatni rok był pełen porażek to nigdy bym nie pomyślała że marzenie w końcu się spełni i to podwójnie ❤️ no ok, mogłam się spodziewać transferując dwa zarodki 😂 ale bardziej się nastawiałam że może chociaż jedno się zagnieździ... A tu niespodzianka 😀 cały czas dostosowuję się do nowej sytuacji bo jeszcze czasami człowiek aż sam nie wierzy że to się dzieje, tu i teraz ❤️
Gdyby nie obraz na usg to też bym nie wierzyła, że jestem w ciąży:)
 
reklama
moje pytanie zaginelo wiec zapytam jeszcze raz. czy ktos po nieudanych inseminacjach zdecydowal sie na invitro? znalazlam klinike w Czechach Europe IVF maja super opinie i chcialabym tam pojechac ale fajnie by bylo pogadac z kims kto tam byl i ją zna. Dzieki
Ja o tej klinice dowiadziałam się przez Stowarzyszenie "Invitro bez granic" - sledzę ich na Instagramie. Dopiero zaczynamy leczenie, potem napiszę swoje wrażenia
 
Do góry