reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Piękny wynik 😍😍😍 to będzie przedszkole 😆😆
Hahahaha. Planowałam jedno a po 3 latach drugie. Wyszło że będą bliźniaki ( mam nadzieję bo w poniedziałek wizyta serduszkowa) więc nie wiem czy wrócę jeszcze po jedno. Zależy od mojego zdrowia psychicznego 😂 a jeśli nie to oddajemy zarodki do adopcji
 
Hahahaha. Planowałam jedno a po 3 latach drugie. Wyszło że będą bliźniaki ( mam nadzieję bo w poniedziałek wizyta serduszkowa) więc nie wiem czy wrócę jeszcze po jedno. Zależy od mojego zdrowia psychicznego 😂 a jeśli nie to oddajemy zarodki do adopcji
wiesz jak jest z planowaniem... facet planował ze pierdnie a się zesrał 😀 moze blizniaki nie dadzą Ci w kość i będzie jeszcze jedna parka 🤣
 
reklama
Mam pytanie do Dziewczyn po ivf. Czy miałyście krwawienie po punkcji ? 4dni mialam plamienie lekkie, braz bez krwi. Dzis od rana krew. To 21dc. Punkcja odbyla się w środę. Myślę co to 😉
 
Do góry