reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
To jest decyzja. Czekamy do środy. W srode beda wyniki badań, ale najprawdopodobniej założą mi szew na szyjkę. Tydzien czasu leżenia plackiem iiiii leżenie w szpitalu do końca ciazy do OK 36 tygodnia
No to Kochana wykupuj szybko abonament w Netflix.... Ale ważne są dzieci. Ciężko będzie tyle czasu w szpitalu ale to wszystko dla ich dobra, dasz radę mamuśka. Jesteśmy z Tobą ❤️🙂
 
No to Kochana wykupuj szybko abonament w Netflix.... Ale ważne są dzieci. Ciężko będzie tyle czasu w szpitalu ale to wszystko dla ich dobra, dasz radę mamuśka. Jesteśmy z Tobą ❤️🙂
@margaretka25 jesteśmy jesteśmy kochana 💪 musisz dać radę, popatrz tyle już przeszłaś… porównując to pomyśl, że już niedługo i będziesz tulić maluszki ❤️😘
 
To jest decyzja. Czekamy do środy. W srode beda wyniki badań, ale najprawdopodobniej założą mi szew na szyjkę. Tydzien czasu leżenia plackiem iiiii leżenie w szpitalu do końca ciazy do OK 36 tygodnia
Rozumiem . Słyszałam właśnie o tym szwie na szyjkę i myślę że dobrze lekarze zdecydowali. Tylko szkoda, że tak długo musisz być w szpitalu ale to tylko dla dobra dzieciaczków i dla Twojego dobra. ♥️♥️
 
reklama
Do góry