reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej razem z mężem chcemy jeszcze raz podejść do inseminacji ale to będzie ostatnia próba jak nie wyjdzie próbujemy z invitro. Mam pytanie czy któraś leczy się w invicta i może mi powiedzieć na jaką kwotę muszę się przygotować jeśli chodzi o invitro? Czy przed wykonuje się jakieś dodatkowe badania?
Ja leczyłam się w Invicta Bydgoszcz. Część badań miałam ważnych z inseminacji. Musiałam tylko powierzyć zakaźne i biocenozę pochwy. Tam mają kilka pakietów to wyboru. My mieliśmy dawcę nasienia i płaciliśmy od razu za mrożenie, wyszło nas 11050 zł Plus transfer 3450 zl
 
reklama
Ja leczyłam się w Invicta Bydgoszcz. Część badań miałam ważnych z inseminacji. Musiałam tylko powierzyć zakaźne i biocenozę pochwy. Tam mają kilka pakietów to wyboru. My mieliśmy dawcę nasienia i płaciliśmy od razu za mrożenie, wyszło nas 11050 zł Plus transfer 3450 zl
powtórzyć a nie powierzyć. Oszaleję z tym słownikiem 😤
 
@Alia119 powodzenia w dalszych staraniach i oby bardzo szybko zakonczyly sie dzidziusiem.
Mozesz napisac do ilu inseminacji podchodziliscie, ze stymulacja czy bez i jak myslisz dlaczego sie nie udawalo? Jesli to zbyt osobiste to absolutnie nie musisz odpowiadac.
Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie 💙
Hej
Podchodziliśmy 3 razy. Wszystkie na stymulacji. Dwie Clo, a jedna Gonalem. Na niepowodzenie składa się kilka kwestii. Cały czas kiepskie nasienie, mimo, że walczymy różnymi sposobami. Ostatnio w dodatkowych badaniach wyszło mi, że stwierdzono obecność przeciwciał przeciw osłonce przejrzystej. Więc to pewnie też może mieć wpływ. No i wtedy jeszcze nie brałam bromergonu i prolaktyna była 29.
 
Cześć dziewczynki
Oficjalnie zakończyłam przygodę z inseminacjami i zaczynamy in vitro. Dziś wykonaliśmy wszystkie potrzebne badania. Za miesiąc stymulacja. Matko jak mnie to wszystko stresuje... chciałabym już być po...
margaretka- powodzenia w szpitalu! Dla maluszków wytrzymasz wszytko. To już ostatnia prosta :)
Eij- gratuluję z całego serca! Trzymajcie się zdrowo :*
Pozostałym życzę szybkiego osiągnięcia upragnionego celu!
Pozdrawiam
Trzymam kciuki ✊✊
 
Ja leczyłam się w Invicta Bydgoszcz. Część badań miałam ważnych z inseminacji. Musiałam tylko powierzyć zakaźne i biocenozę pochwy. Tam mają kilka pakietów to wyboru. My mieliśmy dawcę nasienia i płaciliśmy od razu za mrożenie, wyszło nas 11050 zł Plus transfer 3450 zl
Czyli wybierając dany pakiet za transfer płaci się jeszcze osobno?
 
Czyli wybierając dany pakiet za transfer płaci się jeszcze osobno?
My mieliśmy taką opcję z racji mrożenia zarodków i odroczonego transferu. Być może przy transferze świeżaczka wszystko jest w jednej cenie. Musisz dopytać w klinice ale na moje 15 tys i tak trzeba liczyć
 
Hej dziewczyny.
Jestem dzis po 2 inseminacji. Tym razem pecherzyki 20mm i 14mm. Nasienie 69mln.
Po ostatnich przygodach i stresach z dostarczeniem nasienia, bladym tescie i okresie zaraz po nim, czuje ze tym razem sie uda 💪
Trzymajcie prosze kciuki i slijcie dzidziusiowe pylki.

Jest ktos jeszcze kto teraz podchodzi do procedury lub czeka na testowanie?

Milego dnia wszystkim! 💙
 
Hej dziewczyny.
Jestem dzis po 2 inseminacji. Tym razem pecherzyki 20mm i 14mm. Nasienie 69mln.
Po ostatnich przygodach i stresach z dostarczeniem nasienia, bladym tescie i okresie zaraz po nim, czuje ze tym razem sie uda 💪
Trzymajcie prosze kciuki i slijcie dzidziusiowe pylki.

Jest ktos jeszcze kto teraz podchodzi do procedury lub czeka na testowanie?

Milego dnia wszystkim! 💙
Trzymamy kciuki ❤️😃
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem dzis po 2 inseminacji. Tym razem pecherzyki 20mm i 14mm. Nasienie 69mln.
Po ostatnich przygodach i stresach z dostarczeniem nasienia, bladym tescie i okresie zaraz po nim, czuje ze tym razem sie uda 💪
Trzymajcie prosze kciuki i slijcie dzidziusiowe pylki.

Jest ktos jeszcze kto teraz podchodzi do procedury lub czeka na testowanie?

Milego dnia wszystkim! 💙
Dmucham dzidziusiowe szczęście 😘✊
 
Do góry