reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
hej czy ktoras z was miala tak jak ja? 2 razy inseminacja nie udana, jedno invitro w polsce niestety tez nieudane, pozniej dokladniejsze badania w czechach i ostatecznie tam invitro z komórką dawczyni zakończone sukcesem. Zastanawiam sie czemu w pl sie nie udalo a w czechach tak?
Moja koleżanka miała to samo. Z tym że in vitro w Polsce robiłam 3 razy i nic. Pojechała do Czech I za 1 razem byla w ciąży;-) wydaje mi się że mają większe doświadczenie i dużo lepszy sprzęt. Zarodki rozwijają się dłużej i to też zwiększa szanse na to że w macicy nie obumierają
 
Witam Was wszystkie:* ja 4 lata staran, po dwóch IUI nieudanych teraz podchodzę do 3 na lametta i ovitrelle... cierpliwość się kończy... :( po dwóch poronieniach puste jajo i zasniad- po tym musieliśmy odczekać prawie rok do następnych starań:( po drodze tez laparoskopia mąż przebadany wydaje się być wszystko Ok a jednak się nie udaje..
 
Dziewczyny, czy Wy po punkcji też miałyście taki ucisk w żołądku? Leżę jest ok, ale jak wstanę to czuję się ciężko wzdęta, obolała..
 
Witam Was wszystkie:* ja 4 lata staran, po dwóch IUI nieudanych teraz podchodzę do 3 na lametta i ovitrelle... cierpliwość się kończy... :( po dwóch poronieniach puste jajo i zasniad- po tym musieliśmy odczekać prawie rok do następnych starań:( po drodze tez laparoskopia mąż przebadany wydaje się być wszystko Ok a jednak się nie udaje..
Trzymam kciuki za sukces 😉 ja miałam 6 inseminacji, nasienie dawcy i też żadna się nie udała 🙄
 
Hej Dziewczynki! Wrocilam z urlopu i od września ruszamy z i vitro, czekamy teraz na @, żeby zaczynać. Mam jednak mala zagwozdkę, gdyż mamy zaproszenie na wesele, przeciągamy odp do maxa i sama nie wiem, co robić. @ powinna wypaść za ok tydzień a wesele wypada za 2 tygodnie, czy gdybym miała już stymulacje, to myślicie, że będę w stanie na nie pójść i normalnie się bawić, czy raczej powinnam odpuścić? Byłby to raczej początek stymulacji, ale nie chciałabym się męczyć, więc może któraś z doświadczeniem doradzi?
Z góry dziękuję:)
 
Masz krótki protokol? Jak dla mnie to wesele w niczym nie przeszkadza, jedyne co to ze ciezko bedzie wstac rano żeby zrobic zastrzyki :) ewentualny monitoring gdyby mial byc w sobote to jesli to mozliwe mozna umowic rano przed slubem i tyle:) gorzej jakby punkcja wypadla wtedy co wesele ale jesli nie to jak dla mnie zastrzyki w niczym nie przeszkadzają. Jedynie kwestia gdzie bedziecie spac po weselu bo zastrzyki trzeba w lodowce trzymać...
Hej Dziewczynki! Wrocilam z urlopu i od września ruszamy z i vitro, czekamy teraz na @, żeby zaczynać. Mam jednak mala zagwozdkę, gdyż mamy zaproszenie na wesele, przeciągamy odp do maxa i sama nie wiem, co robić. @ powinna wypaść za ok tydzień a wesele wypada za 2 tygodnie, czy gdybym miała już stymulacje, to myślicie, że będę w stanie na nie pójść i normalnie się bawić, czy raczej powinnam odpuścić? Byłby to raczej początek stymulacji, ale nie chciałabym się męczyć, więc może któraś z doświadczeniem doradzi?
Z góry dziękuję:)
 
Witam Was wszystkie:* ja 4 lata staran, po dwóch IUI nieudanych teraz podchodzę do 3 na lametta i ovitrelle... cierpliwość się kończy... :( po dwóch poronieniach puste jajo i zasniad- po tym musieliśmy odczekać prawie rok do następnych starań:( po drodze tez laparoskopia mąż przebadany wydaje się być wszystko Ok a jednak się nie udaje..
No niestety IUI ma dosc niska skutecznosc ok 10 % :( czasem problem lezy glebiej gdzie do tej pory nie badalo sie pod tym kątem... Trzymam kciuki za ta IUI oby sie udala!!! :) :)
 
reklama
Hej Dziewczynki! Wrocilam z urlopu i od września ruszamy z i vitro, czekamy teraz na @, żeby zaczynać. Mam jednak mala zagwozdkę, gdyż mamy zaproszenie na wesele, przeciągamy odp do maxa i sama nie wiem, co robić. @ powinna wypaść za ok tydzień a wesele wypada za 2 tygodnie, czy gdybym miała już stymulacje, to myślicie, że będę w stanie na nie pójść i normalnie się bawić, czy raczej powinnam odpuścić? Byłby to raczej początek stymulacji, ale nie chciałabym się męczyć, więc może któraś z doświadczeniem doradzi?
Z góry dziękuję:)
A masz długi protokó czy krótki?
 
Do góry