reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
dopiero 21 września😕
Najgorsze te oczekiwanie na testowanie, ja tym razem najpierw sobie kupię jeden test ciążowy poczekam czy miesiączka przyjdzie jak nie to zrobię test i dopiero pójdę na betę. Przy poprzedniej inseimnacji zrobiłam w 11 dniu betę wynosiła 10 i zastanawiałam się czy to zastrzyk czy już ciąża. Była ciąża lecz niestety mam Aniołka w niebie teraz . Dlatego teraz poczekam z betą o ile wytrzymam 😁 a ja za Ciebie trzymam kciuki żeby 21 września był pięknym dniem dla Was ♥️ 🥰
 
Najgorsze te oczekiwanie na testowanie, ja tym razem najpierw sobie kupię jeden test ciążowy poczekam czy miesiączka przyjdzie jak nie to zrobię test i dopiero pójdę na betę. Przy poprzedniej inseimnacji zrobiłam w 11 dniu betę wynosiła 10 i zastanawiałam się czy to zastrzyk czy już ciąża. Była ciąża lecz niestety mam Aniołka w niebie teraz . Dlatego teraz poczekam z betą o ile wytrzymam 😁 a ja za Ciebie trzymam kciuki żeby 21 września był pięknym dniem dla Was ♥️ 🥰

Zgadzam sie - czekanie moze dac popalic ale to tez kwestia podejscia i stan umyslu.
Najlepiej zajac czymkolwiek innym mysli - wiem, latwiej powiedziec niz zrobic 😂
Doskonale rozumiem co masz na mysli z czekaniem do terminu z testowaniem 😕

Damy rade dziewczyny 💪 kazdy dzien to dzien blizej do wymarzonego dzidzi!
 
Zgadzam sie - czekanie moze dac popalic ale to tez kwestia podejscia i stan umyslu.
Najlepiej zajac czymkolwiek innym mysli - wiem, latwiej powiedziec niz zrobic 😂
Doskonale rozumiem co masz na mysli z czekaniem do terminu z testowaniem 😕

Damy rade dziewczyny 💪 kazdy dzien to dzien blizej do wymarzonego dzidzi!
Oczywiście , że damy radę . Bo jak nie my to kto ?! ☺️ Tak jest każdy dzień zbliża nas do spełnionego marzenia . Dla każdej z nas wyjdzie słońce w odpowiednim momencie 🥰
 
Hejka ☺️ W czwartek podchodzę do drugiej inseimnacji. Dziś byłam na monitoringu . Pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm . W środę rano mam zrobić zastrzyk . Tylko troszeczkę martwi mnie endometrium bo wynosi 6,5mm a pamiętam przy poprzedniej inseimnacji w 11 dniu cyklu miało już 11 mm . Może jeszcze urośnie . Kupiłam sobie suszone morele i wypiję wieczorem lampkę czerwonego wina podobno pomaga przy wzroście endometrium. ☺️ Tym razem tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się na nic uda się to fajnie nie to będę walczyć dalej . Trochę mnie te myślenie o dziecku męczy to znaczy bardzo chce mieć dziecko ale teraz wrzucam na looz i jestem na etapie "co ma być to będzie" ☺️ Trzymam za Was dziewczyny kciuki ✊✊
Super 🙂 trzymam mocno kciuki ✊😘
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy czy wyniki męża nadają się do iui czy lepiej odpuścić i przejść do przygotowań iv
IMG-20210913-WA0000.jpeg
IMG-20210913-WA0002.jpeg
IMG-20210913-WA0004.jpeg
IMG-20210913-WA0007.jpeg
 
reklama
Do góry