reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
jeszcze się kulamy, dziś zaczęliśmy 9 miesiąc a poród planowany jest na 15 października. Sił coraz mniej na codzienne obowiązki ale wyniki mamy super i wszyscy mówią że ciąża mi służy. W sumie chyba mają rację bo cerę i włosy mam idealne 😄
Jak to zleciało, szok 😲 ja w piątek jadę do doktorka żeby schodzić z luteiny w końcu 😃
 
reklama
Jak to zleciało, szok 😲 ja w piątek jadę do doktorka żeby schodzić z luteiny w końcu 😃
oooo tak, bez luteiny dni stają się przyjemniejsze. Ciesz się każdym dniem w tym cudownym stanie bo czas szybko leci i życzę Ci pięknego samopoczucia bo wtedy jakoś mniej się denerwujesz o maluszki 👍♥️
 
oooo tak, bez luteiny dni stają się przyjemniejsze. Ciesz się każdym dniem w tym cudownym stanie bo czas szybko leci i życzę Ci pięknego samopoczucia bo wtedy jakoś mniej się denerwujesz o maluszki 👍♥️
Dziękuję 🙂 póki co ciąża jest naprawdę łaskawa, żadnych mdłości, wymiotów 😀 już bym chciała znać płeć, poczuć chociaż mikro ruchy ale to jeszcze trochę. A powiedz mi czy robiłaś badanie progesteronu przed ostawianiem? Bo mi nie kazali badać, mówili że lekarz zrobi USG. To skąd będzie wiedział w jakich dawkach mi odstawiać? 🤔
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze urtrogesan 3x dziennie? Jak sobie radzicie w ciągu dnia z mokra bielizna? Mam wrażenie że większą zawartość tabletki ładuje na bieliźnie a nie tam gdzie powinna🤦‍♀️
 
Dziękuję 🙂 póki co ciąża jest naprawdę łaskawa, żadnych mdłości, wymiotów 😀 już bym chciała znać płeć, poczuć chociaż mikro ruchy ale to jeszcze trochę. A powiedz mi czy robiłaś badanie progesteronu przed ostawianiem? Bo mi nie kazali badać, mówili że lekarz zrobi USG. To skąd będzie wiedział w jakich dawkach mi odstawiać? 🤔
też nie miałam badania z krwi, lekarz na USG ocenił że synek dobrze że rozwija i że " najgorsze/ najbardziej niebezpieczne" 12 tygodni za nami koniec z progiem. Byłam trochę zestresowana że tak całkowicie miałam odstawić bez zmniejszania dawki, zaufałam i wszystko było ok.
 
Hej dziewczyny!
Wszystkim mamusiom rosnacym i rozpakowanym - gratulacje i duuuuzo zdrowka. Trzymajcie sie dzielnie i zarazajcie nas ile sie da.
Jesli macie jakies rady dla nas starajacych sie to prosze podzielcie sie. 🙏

@onaGoska jak dzis poszlo?
@Meg01 jak samopoczucie?

Mamy tu moze jakies nowe dziewczyny czy raczej nasze grono nie rosnie?
 
reklama
też nie miałam badania z krwi, lekarz na USG ocenił że synek dobrze że rozwija i że " najgorsze/ najbardziej niebezpieczne" 12 tygodni za nami koniec z progiem. Byłam trochę zestresowana że tak całkowicie miałam odstawić bez zmniejszania dawki, zaufałam i wszystko było ok.
No to mnie uspokoiłaś 😀 ja jestem w 10 tc więc pewnie od razu nie odstawi tylko będzie zmniejszał dawki
 
Do góry