reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny odpowiadając tutaj w 1 poście
... ja wychodzę w sobote ze szpitala. Dzieciaczki są w inkubatorkach. Przyszły na świat w 31+1 tygodniu. Stan jest stabilny na chwilę obecną. Są na dodatkowym wspomaganiu oddychania. Corunia ma małą wagę.... bo 1060 gram tylko.. trzymajcie kciuki
Moje bliźniaki trzymają kciuki za Twoje maleństwa ❤️💪 będzie dobrze, dzieciaczki potrzebują trochę czasu żeby dojść do siebie. Trzymajcie się i szybkiego powrotu do domku ❤️😀
 
Dziewczyny odpowiadając tutaj w 1 poście
... ja wychodzę w sobote ze szpitala. Dzieciaczki są w inkubatorkach. Przyszły na świat w 31+1 tygodniu. Stan jest stabilny na chwilę obecną. Są na dodatkowym wspomaganiu oddychania. Corunia ma małą wagę.... bo 1060 gram tylko.. trzymajcie kciuki
Trzymam mocno kciuki za maluszki 😘 silne są na pewno, więc szybko przybiorą i będą w domki ✊😘
 
Dziewczyny odpowiadając tutaj w 1 poście
... ja wychodzę w sobote ze szpitala. Dzieciaczki są w inkubatorkach. Przyszły na świat w 31+1 tygodniu. Stan jest stabilny na chwilę obecną. Są na dodatkowym wspomaganiu oddychania. Corunia ma małą wagę.... bo 1060 gram tylko.. trzymajcie kciuki

Trzymajcie sie dzielnie!!!!! Wszystko musi byc dobrze! Niech malenstwa rosna zdrowo i szybciutko. 💙
 
Ja dzis 4dc, drugi z zastrzykami Ovaleap. 22go monitoring i pewnie 23go trzecia iui.
Tak sie zastanawiam i mysle nad dalszym planem… moze wy mi podpowiecie co robic gdyby 3 iui nie wyszlo.
Dr zapowiedziala mi 6 iui a potem in vitro. Jestem w NL wiec tu wszystko na ubezpiwczenie. Mam (od kilku dni😂) 39 lat. Regularne owulacje, drozne jajowody, hormony (oprocz skaczacego od niedawna TSH i wysokiego Andy-TG). Nasienie milego superanckie.
Jak myslicie, podchodzic dalej do iui, prosic o invitro czy szukac glebiej przyczyny problemu. Staramy sie ponad 1,5 roku.
Hej również mieszkam w Holandii i robiłam 6 iui a potem podchodziłam do ivf. Pierwsze podejście i pierwszy transfer udany. Wcześniej 5 lat starań

edit jakbys miała pytania to wal śmiało 😊
 
Dziewczyny odpowiadając tutaj w 1 poście
... ja wychodzę w sobote ze szpitala. Dzieciaczki są w inkubatorkach. Przyszły na świat w 31+1 tygodniu. Stan jest stabilny na chwilę obecną. Są na dodatkowym wspomaganiu oddychania. Corunia ma małą wagę.... bo 1060 gram tylko.. trzymajcie kciuki
trzymam mocno, żeby dzieciaczki jak najszybciej były z Tobą❤️ dobrze ze mają całodobowa opiekę, a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Do góry