reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kochane, dzisiaj dostałam skurcze takie jak przed miesiączka. Co prawda lżejsze ale mimo wszystko mam wrażenie że się nie udało. Nie są od żadnego jajnika tylko pod brzuchem. Mam też zgagę podobna jak przy pierwszej ciąży ale też lżejsza a wtedy miałam rano i wieczorem. Mętlik w głowie. We wtorek testowanie a po tych skurczach jestem cała w nerwach. Chcialam zapytać czy któraś z Was miała skurcze a mimo to się udało? Jest to Nasza ostatnia próba w tym roku że względów finansowych i odchodzę od zmysłów😭
 
Kochane, dzisiaj dostałam skurcze takie jak przed miesiączka. Co prawda lżejsze ale mimo wszystko mam wrażenie że się nie udało. Nie są od żadnego jajnika tylko pod brzuchem. Mam też zgagę podobna jak przy pierwszej ciąży ale też lżejsza a wtedy miałam rano i wieczorem. Mętlik w głowie. We wtorek testowanie a po tych skurczach jestem cała w nerwach. Chcialam zapytać czy któraś z Was miała skurcze a mimo to się udało? Jest to Nasza ostatnia próba w tym roku że względów finansowych i odchodzę od zmysłów😭
Na spokojnie kochana, nie masz i tak na nic wpływu 😘 dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie, nie ma co szukać objawów lub ich braku… Będzie dobrze ✊✊✊😘
 
Kochane, dzisiaj dostałam skurcze takie jak przed miesiączka. Co prawda lżejsze ale mimo wszystko mam wrażenie że się nie udało. Nie są od żadnego jajnika tylko pod brzuchem. Mam też zgagę podobna jak przy pierwszej ciąży ale też lżejsza a wtedy miałam rano i wieczorem. Mętlik w głowie. We wtorek testowanie a po tych skurczach jestem cała w nerwach. Chcialam zapytać czy któraś z Was miała skurcze a mimo to się udało? Jest to Nasza ostatnia próba w tym roku że względów finansowych i odchodzę od zmysłów😭
Myśle, ze dużo osób które potem było w ciąży na początku czuło sie jak na miesiączkę ;) wiele dziewczyn tak pisało. Wiec wdech wydech, możesz wziąć sobie Nospe, żeby skurcze nie były zbyt mocne i cierpliwie, optymistycznie czekamy do wtorku ✊🏻✊🏻😘
 
Kochane, dzisiaj dostałam skurcze takie jak przed miesiączka. Co prawda lżejsze ale mimo wszystko mam wrażenie że się nie udało. Nie są od żadnego jajnika tylko pod brzuchem. Mam też zgagę podobna jak przy pierwszej ciąży ale też lżejsza a wtedy miałam rano i wieczorem. Mętlik w głowie. We wtorek testowanie a po tych skurczach jestem cała w nerwach. Chcialam zapytać czy któraś z Was miała skurcze a mimo to się udało? Jest to Nasza ostatnia próba w tym roku że względów finansowych i odchodzę od zmysłów😭
w moim przypadku jak się udało to czułam dość mocne i wyraźne ciągnięcie w dole brzucha i też polecam brać nospe przez kilka dni, aby kropek miał łatwiej w zadomowieniu. Trzymam mocno kciuki ✊
 
Aż tak mnie jeszcze nie ściska, z resztą ja nigdy nie mam aż takich bolesnych skurczy żeby zażywać cokolwiek. Myślicie ze mimo to powinnam zażyć nospe? Biorę duphaston, urtrogesan, femibion 1 i vitapil mama. Dzisiaj jest lepiej na razie bez skurczy ale zawsze po południu mnie łapie więc czekam strasznie niecierpliwie z nadzieją ze dzisiaj to się już nie powtorzy
 
Aż tak mnie jeszcze nie ściska, z resztą ja nigdy nie mam aż takich bolesnych skurczy żeby zażywać cokolwiek. Myślicie ze mimo to powinnam zażyć nospe? Biorę duphaston, urtrogesan, femibion 1 i vitapil mama. Dzisiaj jest lepiej na razie bez skurczy ale zawsze po południu mnie łapie więc czekam strasznie niecierpliwie z nadzieją ze dzisiaj to się już nie powtorzy
Ja dostałam nospe w zaleceniach przez trzy dni po transferze w celu polepszenia warunków zagnieżdżenia kropka więc uważam że jeśli weźmiesz to nie zaszkodzi
 
reklama
Do góry