reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziękuję dziewczyny za kciuki 😘😘 Szyjka się skróciła o 1/3 z 4,5 cm także chyba szybkiego porodu nie wróży 😁 bez rozwarcia jeszcze . Ale Synek jest już główką prawie wstawiony w kanał rodny mam spacerować co od poniedziałku właśnie zaczęłam regularne spacery ☺️ Oraz leżeć też na prawej stronie żeby pomóc Maluszkowi wstawić się w kanał rodny bo właśnie plecki ma po prawej stronie a nóżki po lewej ☺️ Waży +-2973 kg ☺️ Ostanią wizytę mam 3 czerwca i dostanę skierowanie do szpitala jeżeli do terminu porodu czyli 10 czerwca się nie zadzieje nic to tydzień po będę miała się ze skierowaniem zgłosić do szpitala ☺️
Pięknie mamuśka 😍
 
Wooow, jakoś przeoczyłam, że TP ciąża naturalna. Coś zmieniliście? Czy tak po prostu zaskoczyło?
Byłam 4 miesiące na antykoncepcji i w końcu odżyłam, robiłam masę rzeczy dla siebie. Pofarbowalam włosy, poszłam na jogę, założyłam aparat, wykupiłam wakacje 😅 (które musiałam odwołać, bo dziś byczylabym się na Zakynthos). No i pewnie wizyta u immunologa P.w Łodzi, który porobił nam mnóstwo badań, znalazł problem i prostymi krokami (czyli np.zmiana kwasu foliowego na formę metylowana) dał nam nadzieje, ze nie musimy podchodzic do IVF, bo niewiele u nas to zmieni. To był pierwszy cykl po anty, byłam już zapisana na kwiecien na inseminacje, ba!odswiezylismy wszystkie badania, została mi chlamydia z wymazu i postanowiłam zrobić test, a tu zdziwko :p
 
reklama
Coś się pusto zrobiło w kalendarzu… 🫣 kogo dopisać?

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

24.05. @Hankaa - wizyta, USG 🍀🍀✊✊✊

02.06. @hername - USG Prenatalne III trymestr 👣🔍✊✊🍀🍀🍀




10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama
👶 synuś Milan 💙🍀

05.04. @eij - Szczęśliwa Mama 🥰
👶👶 córeczka Dagmara i synuś Dominik ❤️💙🍀



„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
 
Do góry