reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
W takiej sytuacji odstawiam duphaston, kiedy powinnam sie spodziewać krwawienia..? Czy powinnam jeszcze isc na bete żeby potwierdzić spadek czy to nie ma sensu?
I czy jak rozpocznie się krwawienie mogę normalnie podejść do stymulacji Aromkiem? Czy powinnam coś jeszcze zrobić?
 
Ostatnia edycja:
W takiej sytuacji odstawiam duphaston, kiedy powinnam sie spodziewać krwawienia..? Czy powinnam jeszcze isc na bete żeby potwierdzić spadek czy to nie ma sensu?
I czy jak rozpocznie się krwawienie mogę normalnie podejść do stymulacji Aromkiem? Czy powinnam coś jeszcze zrobić?
A coś lekarz mówił? Na pewno cię pokieruje co dalej w takiej sytuacji
 
W takiej sytuacji odstawiam duphaston, kiedy powinnam sie spodziewać krwawienia..? Czy powinnam jeszcze isc na bete żeby potwierdzić spadek czy to nie ma sensu?
I czy jak rozpocznie się krwawienie mogę normalnie podejść do stymulacji Aromkiem? Czy powinnam coś jeszcze zrobić?
Co do bety ja bym poszła. Ale to ja, często mam inne podejście...
 
reklama
Do góry