reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Myślałam żeby napisać... ale miałam wewnętrzne wątpliwości czy powinnam tutaj się rozwijać w tej sprawie. Wiem, że są tu dziewczyny, które czekają na swoje szczęście po niejednym niepowodzeniu i jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu więc doskonale znam te uczucia, a nie chciałabym komuś robić przykrości, nie wiem jak to ująć, ale chyba zrozumiecie o co chodzi 😊😊
Każda ma lepsze i gorsze momenty, ale po to tu jesteśmy, żeby wspólnymi siłami dotrwać do tych najpiekniejszych :)
 
Też prawda... 😊🥰 A nadzieja to chyba coś najpiękniejszego co można dać w trudnościach!
Ale nie zamierzam się rozstawać bo ten wątek w niektórych chwilach dawał mi jedyną podporę i siłę do walki... Za co bardzo wszystkim dziękuję!!! Niewiele osób z naszego grona rodziny i znajomych wiedziało o naszych trudnościach i leczeniu 🥺 więc na pewno nigdzie się nie wybieram i z Wami zostaje żebyśmy mogły wspierać się wzajemnie! 😘
Z podobnych powodów większość tu trafiła, no nie ukrywajmy, jest tu fajnie 😅😅
 
Ja od siebie również słówko!😉
Wesołych Świat, pelnych radosci, spokoju i odrobiny wytchnienia. . Niech magia Swiat sprawi, że będziecie w stanie odpuścić i oczyścić głowę (wszyscy dzietni prorocy mawiają, że to dziala), żeby w końcu udało się i Wam zobaczyć upragnione dwie kreseczki!🥰
 
Dziewczyny :* życzę Wam Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech
 
reklama
Do góry