reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Bo to już inwazyjny zabieg moim zdaniem, wymagający znieczulenia. Wolałabym się wstrzymać cykl i podejść raz jeszcze w kolejnym.
Może tak podchodzę do tematu bo dla mnie sama cytologia to ból, a po drożności jajowodów zemdlałam w klinice 2 razy zanim wyszłam do domu, w którym okropnie czułam się cały dzień więc znając siebie i swój próg bólu i reakcje swojego organizmu na tego typu zabiegi po prostu wolałabym poczekać.
Inna sprawa kiedy to jest procedura niezbędna do metody leczenia czyli np byłaby to punkcja jajeczek do in vitro, wiadomo, że wtedy bym się poddała bo innej drogi wybrać nie mogę.
Rozumiem, sama panicznie bałam się punkcji 😊
 
Witam
Jestem po 2 podejściu do inseminacji. W 14 dc miałam IUI po 14 dniach miałam wykonac bete i wynik jest 2,3
Do planowanej miesiączki pozostało mi 3 dni. Jak sądzicie czy powinnam powtórzyć betę? Czy nie ma sensu?
 
Witam
Jestem po 2 podejściu do inseminacji. W 14 dc miałam IUI po 14 dniach miałam wykonac bete i wynik jest 2,3
Do planowanej miesiączki pozostało mi 3 dni. Jak sądzicie czy powinnam powtórzyć betę? Czy nie ma sensu?
Hej!
Powinnaś zdecydowanie powtórzyć. Taki niski poziom może oznaczać wg mnie zarówno późne zagnieżdżenie (np 12 dni po owulacji) więc beta w 14 dniu może taka mała albo po prostu ciąża biochemiczna i Ci beta spadnie. Niemniej jeśli wynik jest wyższy niż 0 to na pewno poszłabym po 2 dniach żeby zobaczyć czy jest przyrost. Trzymam kciuki!!! 😊
 
Kiedys juz był ten wątek ale chce zmienic klinikę. Bydgoszcz myślę o niej , bo w Toruniu raczej nie ma... A do tych miejscowości mam najbliżej. Chciala bym trafic na lekarza ktory powie : Ja Pani pomoge i bedzie Pani mama :)
Juz kiedys pytalam kogo polecacie , ale spytam jeszcze raz ...... usiade na spokojnie i poczytam :)
Podacie klinike i nazwisko lekarza ?
Dziękuję ❤
 
Kiedys juz był ten wątek ale chce zmienic klinikę. Bydgoszcz myślę o niej , bo w Toruniu raczej nie ma... A do tych miejscowości mam najbliżej. Chciala bym trafic na lekarza ktory powie : Ja Pani pomoge i bedzie Pani mama :)
Juz kiedys pytalam kogo polecacie , ale spytam jeszcze raz ...... usiade na spokojnie i poczytam :)
Podacie klinike i nazwisko lekarza ?
Dziękuję ❤
Hej, ja jestem z Torunia. Jeżdżę do Gamety w Bydgoszczy. Jestem właśnie po pierwszej inseminacji, w przyszłym tygodniu prawdopodobnie czeka mnie kolejna. Lekarze wszystko tłumaczą, póki co czuję się zaopiekowana :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja jestem z Torunia. Jeżdżę do Gamety w Bydgoszczy. Jestem właśnie po pierwszej inseminacji, w przyszłym tygodniu prawdopodobnie czeka mnie kolejna. Pierwszą wizytę mieliśmy u prof. Radwana, później ze względu na terminy bardziej pasowało nam przyjeżdżać do dr Sochy. Lekarze wszystko tłumaczą, póki co czuję się zaopiekowana :)
Ja juz jestem po dwoch - niestety nie udanych 😔
 
Do góry