reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Tracę już jaka kolwiek nadzieję. Zmieniam klinikę i zobaczę co mi powiedzą.Inny lekarz może inne podejście. W maju mąż ma badania podstawowe a ja w między czasie swoje. I umowie się na wizytę. Jestem strasznie ciekawa co mi powiedzą na mój przypadek. 😔
Spokojnie kochana wszystko będzie dobrze na pewno! Nie trać wiary. Wiem, że jest ciężko, ale dacie radę 😘 Nowa klinika na pewno pomoże Wam tak jak powinna. Ja bym od razu powiedziała jaką miałam sytuacje w poprzedniej.
 
Spokojnie kochana wszystko będzie dobrze na pewno! Nie trać wiary. Wiem, że jest ciężko, ale dacie radę 😘 Nowa klinika na pewno pomoże Wam tak jak powinna. Ja bym od razu powiedziała jaką miałam sytuacje w poprzedniej.
Tak oczywiście że to zrobię.
Jeśli miało by dojść do in vitro boje się kolejnego rozczarowania już chyba trzeciego nie dam rady znieść 🥺
Dwie próby za nami.
Ze mną wszystko w porządku wszystkie badania jakie miałam są ok. Problem jest w nasieniu wyszło nam 1 %. Głowa pełna myśli. A niestety wszystko kosztuje więc to będzie moje pierwsze i ostatnie in vitro...🥺Zobaczymy co powie lekarz...
 
Tak oczywiście że to zrobię.
Jeśli miało by dojść do in vitro boje się kolejnego rozczarowania już chyba trzeciego nie dam rady znieść 🥺
Dwie próby za nami.
Ze mną wszystko w porządku wszystkie badania jakie miałam są ok. Problem jest w nasieniu wyszło nam 1 %. Głowa pełna myśli. A niestety wszystko kosztuje więc to będzie moje pierwsze i ostatnie in vitro...🥺Zobaczymy co powie lekarz...
Na spokojnie. Stres na pewno w niczym nie pomoże. Może suplementacja i nowe zalecenia dla męża pomogą!? Może dziewczyny tutaj coś doradzicie?
 
Na spokojnie. Stres na pewno w niczym nie pomoże. Może suplementacja i nowe zalecenia dla męża pomogą!? Może dziewczyny tutaj coś doradzicie?
A mąż pali? Stara się zdrowo odżywiać teraz po tych wynikach? Może jakiś dodatkowy ruch to wszystko ma wpływ może niewielki ale przy skumulowaniu wszystkich czynników daje szansę.
Słyszałam, że dobrym suplementem dla mężczyzn jest Fertilman i kojarzę, że wiele dziewczyn pisało, że nasienie po nim się poprawia.
 
A mąż pali? Stara się zdrowo odżywiać teraz po tych wynikach? Może jakiś dodatkowy ruch to wszystko ma wpływ może niewielki ale przy skumulowaniu wszystkich czynników daje szansę.
Słyszałam, że dobrym suplementem dla mężczyzn jest Fertilman i kojarzę, że wiele dziewczyn pisało, że nasienie po nim się poprawia.
Ja mogę potwierdzić, ze dużo ‚drobnych’ zmian naraz poprawiało morfologię, np. codzienne spacery, zakaz noszenia telefonu w kieszeni, zakaz laptopa na kolanach, do tego suplementy (podobne do fertilman). Wiele dziewczyn pisze tez, żeby zrezygnować z częstych gorących kąpieli (u nas brak wanny rozwiązuje temat;). Z kolei zdarzało się, ze infekcja z gorączka na krótko pogarszała i tak się w kółko kręciliśmy.
 
A mąż pali? Stara się zdrowo odżywiać teraz po tych wynikach? Może jakiś dodatkowy ruch to wszystko ma wpływ może niewielki ale przy skumulowaniu wszystkich czynników daje szansę.
Słyszałam, że dobrym suplementem dla mężczyzn jest Fertilman i kojarzę, że wiele dziewczyn pisało, że nasienie po nim się poprawia.
Nie pali. Odżywia zdrowo. Piwo to może jedno na pół roku. W pracy ma mnóstwo ruchu plus basen. Właśnie teraz ma podstawowe badanie w maju i później ma brać ten Fertilmen i zobaczymy po tym jakie będą wyniki. Ja w między czasie zrobię swoje badania....
 
Nie pali. Odżywia zdrowo. Piwo to może jedno na pół roku. W pracy ma mnóstwo ruchu plus basen. Właśnie teraz ma podstawowe badanie w maju i później ma brać ten Fertilmen i zobaczymy po tym jakie będą wyniki. Ja w między czasie zrobię swoje badania....
Niech już dobie bierze ten Fertilman. Nie zaszkodzą, a conajmniej 3 miesiące trzeba brać żeby był jakikolwiek efekt.
 
reklama
Nie pali. Odżywia zdrowo. Piwo to może jedno na pół roku. W pracy ma mnóstwo ruchu plus basen. Właśnie teraz ma podstawowe badanie w maju i później ma brać ten Fertilmen i zobaczymy po tym jakie będą wyniki. Ja w między czasie zrobię swoje badania....
a jakie wyszły Wam pozostałe parametry nasienia? Oprócz tej morfologii, która jak rozumiem już po preparatyce była 0%
 
Do góry