reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Wg ulotki może fałszować wynik testów do 10 dni po podaniu. Niektórym dziewczynom utrzymywał się nawet do 14 dnia. U mnie 10 było już biało, potem kolejnego dnia już się znowu pojawiła jasna kreska - był z tego biochem.
Jeśli nie chcesz się zastanawiać co znaczy cień cienia, poczekałabym to tego 14 dnia po zastrzyku, tak mi zreszta lekarz sugerował. Ale ja nie wytrzymałam 😉
Tak chyba zrobię bo wiele razy się zastanawiałam czy to aby nie za wcześnie itp. i człowiek dalej na wtedy nadzieję że a może jednak dlatego muszę cierpliwie czekać do 26.05 i wtedy zrobię badanie 🙂przepraszam Dziewczyny że tak wbiłam na to forum mimo że nie podchodzę jak narazie do inseminacji ale w grupie jakoś raźniej napisać poradzić się 😘
 
reklama
Tak chyba zrobię bo wiele razy się zastanawiałam czy to aby nie za wcześnie itp. i człowiek dalej na wtedy nadzieję że a może jednak dlatego muszę cierpliwie czekać do 26.05 i wtedy zrobię badanie 🙂przepraszam Dziewczyny że tak wbiłam na to forum mimo że nie podchodzę jak narazie do inseminacji ale w grupie jakoś raźniej napisać poradzić się 😘
26 to dzień mamy. Trzymam kciuki za pozytywny wynik 😉♥️
 
O tak masz rację też od razu o tym pomyślałam 😘nie chce się nastawiać, ale z drugiej strony trzeba myśleć pozytywnie 🙂
Oczywiście 😉 ja też tu wróciłam po przerwie.Staram się walczyć , ale powiem Ci że ciężko jest. Ciężko pogodzić pracę z zabiegami czy chociaż pobraniem krwi na badania żeby się wstrzelić w dzień 😂
Trzeba walczyć i mieć nadzieję ♥️
 
Oczywiście 😉 ja też tu wróciłam po przerwie.Staram się walczyć , ale powiem Ci że ciężko jest. Ciężko pogodzić pracę z zabiegami czy chociaż pobraniem krwi na badania żeby się wstrzelić w dzień 😂
Trzeba walczyć i mieć nadzieję ♥️
Dokładnie...badania trzeba robić w odpowiednie dni, do lekarza na wizyty też dlatego ciężko to pogodzić z pracą... niestety nikt co chwilę nie chce dawać urlopu dlatego też ja zdecydowałam się na lekarza bliżej miejsca zamieszkania bo dojeżdżając tyle km nie dałam rady tego wszystkiego pogodzić no a dwa chciałam zrobić sobie chwilę przerwy 😊
 
Dokładnie...badania trzeba robić w odpowiednie dni, do lekarza na wizyty też dlatego ciężko to pogodzić z pracą... niestety nikt co chwilę nie chce dawać urlopu dlatego też ja zdecydowałam się na lekarza bliżej miejsca zamieszkania bo dojeżdżając tyle km nie dałam rady tego wszystkiego pogodzić no a dwa chciałam zrobić sobie chwilę przerwy 😊
Zgadza się. Trzymam kciuki za Ciebie ♥️😀 odezwę się po wizycie 24 maja 😉
 
Ja rok temu tak podchodziłam do inseminacji ale niestety była pierwsza i ostatnia nieudana próba...potem odpuściłam na rok i teraz wróciłam do starań z tym że już z innym lekarzem. To mój drugi cykl z Lametta właśnie i Clostillegyt pęcherzyk był 20 mm w 13 DC wtedy też dostałam zastrzyk Ovitrelle dzień przed zastrzykiem były przytulanki i potem dzień po zastrzyku i kolejne dwa dni też...i zastanawiam się kiedy testować bo mówią że ten zastrzyk może fałszować wynik
Ja też po ovitrelle musiałam odczekać 14 dni bo może właśnie dać mylnie ododatni wynik.
Ciężko było czekać bo kiedy długo się starasz to chcesz najlepiej wiedzieć od razu 😅 ale dla własnego spokoju lepiej poczekać.
Mi dzisiaj mija 15 dzień od inseminacji więc właśnie czekam na badanie w laboratorium :D
 
Ja też po ovitrelle musiałam odczekać 14 dni bo może właśnie dać mylnie ododatni wynik.
Ciężko było czekać bo kiedy długo się starasz to chcesz najlepiej wiedzieć od razu 😅 ale dla własnego spokoju lepiej poczekać.
Mi dzisiaj mija 15 dzień od inseminacji więc właśnie czekam na badanie w laboratorium :D
To czekamy na dobre wieści!!!! I trzymamy mocno kciuki !!! Ja jeszcze tydzień czekania, ale jakoś trzeba przeżyć, Ola9876 czekamy na informacje od Ciebie 😍
 
reklama
Ja też po ovitrelle musiałam odczekać 14 dni bo może właśnie dać mylnie ododatni wynik.
Ciężko było czekać bo kiedy długo się starasz to chcesz najlepiej wiedzieć od razu 😅 ale dla własnego spokoju lepiej poczekać.
Mi dzisiaj mija 15 dzień od inseminacji więc właśnie czekam na badanie w laboratorium :D
✊✊✊
 
Do góry