reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Karola- witaj:-),

Tak jak Ysia napisała nie przesądza to o całości, ale na pewno warto się wybrać się do specjalisty, który Wam pomoże. Wiem pierwszy moment to szok dlaczego akurat nas to spotyka, ale zobaczysz zaczniecie działać to od razu spojrzycie na to z innej strony i nabierzecie wiary, że się uda!!!
 
reklama
Mam jeszcze nadzieję bo widziałam jak wygląda nasienie przy tej Azoospermia a wiem jak wygląda męża... więc jeszcze się łudzę... babka w laboratorium kazała za 5 dni zaś zbadać i to za darmo powołując się na nią .... Co jeszcze... hmm stawiam też raczej na niedrożność nasieniowodów... ale tak strasznie się boję, że dziś nawet do pracy nie poszłam bo ciągle płaczę... i mam takie straszne dziś oczy :-:)-(
 
Cześć Karola. Wyobrażam sobie jak się czujesz. Wszystkie tutaj mamy problemy z zostaniem mamami. Jak sama pewnie się zorientowalaś niektóre z nas te problemy pokonały i teraz oczekują na dzidzie. To daje nadzieję! Nie poddawaj się i nie czekaj. Konsultuj problem ze specjalistami a w razie watpliwości potwierdzaj diagnoze u innego. Najwazniejsze to rozpoznac prawidłowo przyczynę niepłodności - później przynajmniej wiadomo jaki i czym się leczyć. Wierzę, że pokonacie problemy!
 
szukam właśnie specjalisty na internecie :)

Dziękuję Wam za słowa otuchy...

Zaczekam jeszcze do powtórzenia badania w piątek... zobaczymy co wyjdzie :-(
 
Karola- głowa do góry, po to tu jesteśmy żeby Cię/Was wspierać, wiem ja też wiele przepłakałam, miałam straszne doły, emek też i my zamiast się wspierać to nawzajem się oskarżaliśmy, już było tak daleko, że byśmy się rozeszli.......ale potem się dostało takiego kopniaka w 4litery i do dzieła....
Jeszcze co mi się przypomniałao, to właśnie to o czym pisałaś, emek będzie miał na pewno USG jąder, czy nie ma żylaków powrózka- to powoduje, że nasienie się nie umie przedostać, jeżeli tak będzie to mały zabieg i dzidzię na pewno będziecie mieć naturalnie:-). Dlatego zanim cokolwiek zacznie brać na własną rękę warto zrobić wnikliwsze badania
 
Karola- głowa do góry, po to tu jesteśmy żeby Cię/Was wspierać, wiem ja też wiele przepłakałam, miałam straszne doły, emek też i my zamiast się wspierać to nawzajem się oskarżaliśmy, już było tak daleko, że byśmy się rozeszli.......ale potem się dostało takiego kopniaka w 4litery i do dzieła....
Jeszcze co mi się przypomniałao, to właśnie to o czym pisałaś, emek będzie miał na pewno USG jąder, czy nie ma żylaków powrózka- to powoduje, że nasienie się nie umie przedostać, jeżeli tak będzie to mały zabieg i dzidzię na pewno będziecie mieć naturalnie:-). Dlatego zanim cokolwiek zacznie brać na własną rękę warto zrobić wnikliwsze badania



Też tak uważam...muszę być dobrej myśli :)


zauważyłam, że będziesz miała bliźniaki :) cudownie... gratulacje :-)
 
reklama
karola_2907 ja również witam Cię na forum:tak:
Ja też uważam,że jedno badanie nie przesądza o wszystkim-zobaczycie co drugie pokaże,a potem dobry androlog.Jeśli są żółnierzyki w jądrach to są sposoby żeby je wydostać poprzez biopsję jądra.
Wiem,że taki wynik to dla Was szok i ciężko Wam teraz bardzo, ale tak jak pisze Sylha każda z nas miała chwile załamania, płaczu, obwinianie się wzajemne, ale w końcu przyszły siły na dalszą walkę i w wielu przypadkach zakończyły się sukcesem.Tylko niepsrawiedliwe jest to długie czekanie.Wierzę,że Wam też się uda.
 
Do góry