reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IV st. uszkodzenia porodowego. Czy któraś z was to miała?

Iwonko współczuję przeżyć ciesze się że wszystko wraca do normy.
Ja podczas drugiego porodu tez pękłam (pęknięcie 2 stopnia) też się bardzo denerwowałąm i bałam o komfort swojego życia, ale jest dobrze, choć teraz znowu jeste w ciązy i obawa przed naturalnym porodem wróciła.Zamierzam odwiedzić proktologa aby on fachowym okiem ocenił czy nadaję się do porodu naturlanego, czy dla własnego bezpieczeństwa i możliwych konsekwencji lepiej poddać się cesarce.
 
reklama
Ja już Paula nie planuję kolejnego dziecka, chociaż marzyła mi się jeszcze córeczka. Mam dwóch kochanych synków i na tym poprzestanę. Za bardzo bałabym się już zaryzykować. Pierwszy poród: spadające tętno u dziecka,brak rozwarcia ,zielone wody zakończony cesarką i gronkowcem u dziecka. Teraz przy drugim porodzie te uszkodzenia. Zaliczyłam pełen pakiet powikłań. Wystarczy!:szok:
Teraz na szczęście dzieci mi wynagradzają cały ból który przeszłam! :-)
 
Do góry