reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IVFowy zwierzyniec - nasi pupile :)

reklama
1504735579-aaaaaa.jpeg


Moja kochana pieszczocha dzisiaj zaraz po przebudzeniu! [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1504743155-aaaaaa.jpeg
nasza Psotka [emoji169] słodka na zdjęciu, w rzeczywistości psoci tak jak wskazuje imię[emoji13]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
śliczny!!! i widać, że pocieszny jegomość :):)

To kobitka, ale pieszczoch nad pieszczochy! Jeść to tylko z ręki, spać tylko na łóżku na podusi, a jak sie robi chłodniej to i pod kołderkę wchodzi [emoji3]. A rano koniecznie mizianko z Panią i przytulanki, czasem nawet buziak sie trafi [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękne kociszcze:) Buraska jak dwie moje paskudy :):)
Wychodzący czy domowy??
Ogólnie siedzi w domu. Raz mi przypadkiem uciekła z mieszkania i wróciła na drugi dzień. W nocy nie spałam, w kaloszach chodziłam jej szukać, kolana i gardło sobie pozdzieralam. Teraz wychodzi tak:
1504770636-aaaaaa.jpeg
czyli na balkon na sznurku. Mamy siatkę na balkon kupiona ale wahamy się czy założyć. U moich rodziców wychodzi na trawkę ale pod nadzorem

 
To kobitka, ale pieszczoch nad pieszczochy! Jeść to tylko z ręki, spać tylko na łóżku na podusi, a jak sie robi chłodniej to i pod kołderkę wchodzi [emoji3]. A rano koniecznie mizianko z Panią i przytulanki, czasem nawet buziak sie trafi [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja Suzi tak samo. Tyłki lozko i tylko na podusi [emoji4]
1504770784-aaaaaa.jpeg
1504770813-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ogólnie siedzi w domu. Raz mi przypadkiem uciekła z mieszkania i wróciła na drugi dzień. W nocy nie spałam, w kaloszach chodziłam jej szukać, kolana i gardło sobie pozdzieralam. Teraz wychodzi tak:
1504770636-aaaaaa.jpeg
czyli na balkon na sznurku. Mamy siatkę na balkon kupiona ale wahamy się czy założyć. U moich rodziców wychodzi na trawkę ale pod nadzorem

Wiesz co... Ona ma obrożę czy szelki?? Jeśli obroże, kup jej szelki koniecznie, bo jak kot ci wyskoczy to się powiesi i wtedy będziesz się załamywać, tylko trzeba dobrze założyć.

A siatka to suuuper pomysł, tylko musi być dobrze założona, są filmiki instruktażowe na YT jak dobrze założyć.
 
Do góry