reklama

Ja chcę się kochać...

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez ArletaK, 28 Marzec 2012.

1. ArletaK

ArletaK Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Mój facet ma problemy z erekcja. Trwa to już od jakiegoś czasu. Kiedy zdarzyło się raz i drugi, uznałam to jako coś normalnego. To się przecież zdarza facetom. Jednak on zaczął unikać zbliżeń. Kiedy idę do łóżka wiem, że udaje że śpi. Rozmawiałam z nim o tym. Mówi, że bardzo go podniecam, ale nie może osiągnąć erekcji na dłużej. Dodam że pracuje po 12 i więcej godzin na dobę. Co robić? Znacie jakieś tabletki na te sprawy?[/FONT]

2. EEnil

EEnil Gość

Tak, Maxigra. Udaj się do seksuologa z mężem i dostaniecie receptę, dobrą radę i porozmawiacie otwarcie. Naprawdę pomaga.
    On unika zbliżeń bo boi się kolejnej porażki.To mężczyzna...dla niego to koniec świata.
    Nie ciśnij, wiem, że Cię to boli i czujesz się odtrącona ale wytrzymaj, to minie.
    Stres, praca, osłabienie...to bardzo wpływa na faceta.
    Kup mu witaminy, spróbujcie spaceru, przynajmniej w weekend skoro tyle pracuje.
    Współczuję bo przechodziłam to i wiem jakie to trudne.

3. reklama
  4. martaik

martaik Fanka BB :)

sądzę iż tabletki nie beda Wam potrzebne, porozmawiaj szczerze z mężem, powiedz ze te drobne problemy to nic złego, ze i tak jest najlepszy. kiedy poczuje sie on dowartowsciowany bedzie mu o wiele lepiej

5. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Obie panie mają rację.
    Ja myślę,że jeśli szczera,ciepła rozmowa,ani spacer nie pomogą,to zanim zaczniecie się nawzajem stresować i obwiniać i jeść tabsy to seksuolog jest jak
    najbardziej na miejscu.Może psycholog?Podejrzewam,że twój luby jest po prostu przemęczony.Jeśli dojdzie do Waszego zbliżenia,a mężowska erekcja nie będzie doskonała,to i tak chwal swojego mężczyznę,mów jemu,że jest ci z nim dobrze i jak bardzo go kochasz.Kiedy np ma wolne,to wieczorem zaproponuj lubemu masaż nie tylko rękami jego ciała,wspólna kąpiel,nastrojowa muzyka......

6. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

od siebie dodam jeszcze tylko, bo dziewczyny mądrze doradziły, żeby może poszedł do urologa/androloga. Jak go zbada i się okaże że to ze zmęczenia, co jest pewnie właśnie powodem, to chłop się uspokoi, nie będzie się denerwować, bo będzie wiedział, że to chwilowe.

7. ArletaK

ArletaK Zaciekawiona BB

Jak wyczytałam maxigra raczej nie wchodzi w grę, gdyż mąż na bardzo niskie cieśninie. W najlepszym wypadku 110/70. Najczęściej kształtuje się na poziomie 90. Bardziej skłaniałabym się, jak podpowiada Carolineee, ku witaminom, czy idąc dalej, ku suplementom. Jest przecież wiele takich. wystarczy spojrzeć w pierwszą lepszą gazetę. W związku z tym chciałam się dowiedzieć, czy polecacie jakieś konkretne. Namówienie faceta na wizytę u lekarza graniczy chyba z cudem. Słyszę jedną odpowiedź "... no coś Ty, to samo przejdzie..". Z drugiej strony ja kombinuję sobie, że jeśli suplementy nie pomogą, będzie to jakiś argument, że wizyta u lekarza jest konieczna.

Poleć forum