reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ja zrzucić parę kilo :)

polecam picie jabłkowego octu mętnego naturalnego rozcieńczonego z wodą i skórki pomarańczowej się pozbędziecie oraz zbędnych kg ;) powodzenia, ja sama tak robiłam
 
reklama
A ile kg chcesz zrzucić?? Jeśli tylko troszkę to zapisz się np na aerobik , zumbę czy jakikolwiek rodzaj sportu, zmień dietę, wprowadź zdrowe posiłki. Możesz np skorzystać z tych co są na diecie cambridge. Byłam na tej diecie i powiem ci że 14 kg zgubiłam.
 
Mam dla Was rewelacyjną metodę. W tajemnicy rzecz jasna mogę zdradzić, ale nikomu nie powtarzajcie. Raz udało mi się 10 kg zrzucić w ciągu miesiąca i na dodatek, żadnych wspomagaczy typu tabletki. Wyjazd w góry i łażenie po górach przez miesiąc dzień w dzień jest najskuteczniejszą metodą na schudnięcie. Uwaga sprawdzony sposób, to nie są bajki.
 
Żeby schudnąć 10 kilogramów w miesiąc, samo chodzenie po górach raczej nie wystarczy. Sport stanowi jedynie 20% sukcesu przy odchudzaniu. Musiałaś więc raczej również ograniczyć jedzenie.
 
Dieta też jest ważna, ale to aktywność fizyczna może przynieść najlepsze rezultaty. A połączenie ich obu na pewno przyniesie oczekiwane efekty.
 
Ostatnia edycja:
Zdarza się jednak, że pomimo ćwiczeń i diety, nie chudniemy w tym miejscach, na których najbardziej nam zależy. Wtedy chyba warto zastanowić się nad liposukcją. Zawsze byłam jej wprawdzie przeciwna, ale ostatnio poddała się jej moja ciotka, która nie potrafiła zrzucić nadprogramowych kilogramów z ud i bioder pomimo ogólnie dość szczupłej sylwetki. Teraz wygląda rewelacyjnie.
 
Do góry