reklama

Jabłuszko!!!!!

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez pata234, 1 Marzec 2008.

1. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Dziewczyny mam ogromną prośbe napiszcie czy to możliwe zeby dziecko (5m-cy) miało zatwardzenie po tartym jabłku??????Daje też ze słoiczka(Gerbera) i wtedy wszystko jest ok.więc nie wiem cz to po jabłkach.Nic nowego do jedzenia teraz nie wprowadzałam.:-:)-:)-(Gorąco pozdrawiam i prosze o szybką odpowidź.

2. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

A z czym te słoiczki gerbera, bo jezli z marchewka to ona zapiera. A jabłuszko z pewnego xródła to znaczy nie pryskane itd... bo moze to tez ma jakies znaczenie. Jabłko z pewnościa nie zapiera !

3. reklama
  4. irfinka

irfinka psotnisia

po jabuszku napewno nie moze byc zatwardzenia jabłko rozrzedza

5. Jolagrzes

Jolagrzes Zaangażowana w BB

po jabłku raczej to niemożliwe,a co dajesz do jedzenia pozatym?

6. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Jabłko z Gerbera daje samo bo marchewka ją uczula.Oprócz tego od miesiąca je tylko zupki warzywne(sama gotuje) ale nigdy wczesniej nie miała po nich zatwardzenia.Jabłka kupiłam w supermarkecie,więc nie wiem jakiego są pochodzenia.Tez myślałam ze to może od tego ze pryskane.

7. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Spróbuj podać małej z Gerbera Jabłka z musem z suszonych śliwek,kupka murowana:tak:.A dajesz kaszki ryżowe albo kleik?Zmień na kukurydziane;-).Pozdrawiam

8. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Albo do ryżowych dodawaj suszone śliweczki Gerbera:tak:jablko nie zatwardza.Ale w zupkach jest marchewka-a ta i owszem-zatwardza i to dosc ostro:baffled:a ze nie zawsze....cóż,czasem ty tez zjesz cos i nie jest Ci ok,a innego dnia przechodzi bez echa;-)

9. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Kaszki ryżowe zapierają. Może chwilowo podawaj tylko to gerberowe jabłuszko i zobaczysz, czy wszystko się ureguluje? A śliwki suszone też polecam.

10. reklama
  11. Jolagrzes

Jolagrzes Zaangażowana w BB

To zależy też co ty zjesz jeśli oczywiście karmisz piersią.

12. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Mała nie je zadnych kaszek,jest tylko na cycu,zupkach i deserkach.Ja też prawie nic nie jem bo ma skaze białkową więc jestem na diecie.Spróbuje dzisiaj tych suszonych śliwek i zobacze.Bardzo Wam dziękuje za pomoc.Gorąco pozdrawiam:-):-):-)

Poleć forum