reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jadłospis 6 miesięcznego dziecka!

klaaaudys

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
26
Miasto
Deventer
Cześć! 😋
Forum znalazłam przypadkiem i przypadkiem postanowiłam założyć konto! ;)


Mam pytanie dotyczące rozszerzenia diety. Być może ten temat był poruszany kilka razy, ale nie mam czasu na przeszukiwanie całego forum.

Córa za tydzień kończy pół roku. Rozszerzam jej dietę trochę ponad miesiąc. Warzywa, owoce. Jeden posiłek dziennie, czasem dostanie owoc. Dostała na spróbowanie kaszkę na wodzie (kpi nadal) i chyba nawet jej posmakowało ;)
Czy to nie za dużo? Kiedy mogę wprowadzić kaszki? I od kiedy będę mogła podawać jej wiecej niz jeden posiłek? Np. Kaszka rano, potem obiadek?

Ps.
Nie potrzebuję rad od dobrych cioć, że dietę rozszerza się po 6msc. Rozszerzyłam wcześniej ponieważ musiałam. Myślę, że to sprawa indywidualna każdej mamy. Komenatrze nie na temat nie będą brane pod uwagę. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Polecam Ci przesłuchać na YT porannamelise [emoji2957] dietetyk dziecięcy rozwiewa wszelkie wątpliwości. A pytań będzie więcej jak już wejdziesz w ten las rozszerzania diety [emoji85][emoji85][emoji85]



Mój Bułek tak samo. Rano wstanie, wypije troszkę mleka ale czeka na śniadanko. Opchnie się kaszka a mlekiem tylko popije. Generalnie jest już na etapie, ze jak widzi, ze mam cos w ręce i próbuje to ukradkiem zjeść to w tempie przyspieszonym leci do mnie z mina „mama, pokaz. Mama daj”
 
reklama
Mój Bułek tak samo. Rano wstanie, wypije troszkę mleka ale czeka na śniadanko. Opchnie się kaszka a mlekiem tylko popije. Generalnie jest już na etapie, ze jak widzi, ze mam cos w ręce i próbuje to ukradkiem zjeść to w tempie przyspieszonym leci do mnie z mina „mama, pokaz. Mama daj”
Jest pewnie starszy. Ile ma?
Kiedy ja mam ją na ręku, też wszystko by chciała. Czy to jedzenie czy nie 😁
 
Polecam Ci przesłuchać na YT porannamelise [emoji2957] dietetyk dziecięcy rozwiewa wszelkie wątpliwości. A pytań będzie więcej jak już wejdziesz w ten las rozszerzania diety [emoji85][emoji85][emoji85]



 
Rozwiązanie
Do góry