reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

moja kuzynka tez miala jadlospis mniej wiecej taki jak AZIK
ale strasznie to ja oslabiało traciła nawet do 2kilo DZIENNIE
i musiala przerwac karmienie
Azik 3maj sie
 
reklama
Sylwia, wlasnie na odwrot :) Ryby morskie bardzo duzo magazynuja metali ciezkich (zwlaszcza rteci)- nawet ze dwa dni temu byl o tym reportaz chyba w Kurierze Warszawskim. Szczegolnie kobiety w ciazy i karmiace powinny takich rybek unikac.
Co do slodkowodnych to zalezy z jakiego zbiornika zlowione- niektore maja sporo tych swinstw, a inne nie.
 
KingaP pisze:
Azik! A może to uczulenie Bartuś ma dlatego, że nie dostarczasz mu pepsi???  ::) ::) ::)

podoba mi sie Twój tok myślenia ;D ;D ;D

nie słabne bo jem tego dużo, oczywiście w rosołku mam kawałki kurczaczka, a w krupniku kawałki polędwiczki...

no i moje kochane sucharki ;)


nie jest aż tak źle - tęsknię głownie za nektarem z bąbelkami
 
Kasula te zalecenia dotycza bardziej ciazy, nie mam pojecia jak to jest ze sledziami. Mozesz sprobowac maly kawalek i zobaczyc co bedzie. Wczoraj lyknelam pol szklaneczki pepsi, maly brzusio w porzadku :) Najelepiej probowac wszystkiego po trochu.
 
reklama
Do góry